Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes vagyok,18. -an...

37 hetes vagyok,18. -an szulok. Nagyon feszít alul szét a baba feje. Ki lehet így bírni azt a 2 hetet?

Figyelt kérdés

2. baba, de mar lassan menni alig tudok! Szinte csak egyenesen tudok letezni, kocsiba is nehéz beülni.

Kibírja ezt a nyomást a magzatburok?


2013. dec. 5. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Én 38 hetes vagyok, még bírom ugyanezt:-) A magzatburok elég masszív cucc, ha meg a baba jönni akar akkor jönni fog akár előbb is:-)
2013. dec. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hogyan lehetsz 37 hetes, ha két hét múlva szülsz? :D Amúgy ugyanezt érzem, mint te, de szerintem nem kapkodja el.. Én 23.-ára vagyok kiírva. 37+2hkm
2013. dec. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

December 25.-ere vagyok kiirva. A doki 18.-an megcsaszaroz. Egesz pontosan 37/1 hetes vagyok. Kiskegyedes kalkulator szerint es 28 napos ciklussal. Nah most nekem a ciklus nem biztos hogy 28 napos, ugyanis elotte 3 honapig szedtem fogamzasgatlot. :)

Mar egyre kozeledik az idopont es nagyon izgulunk!!!

Ti hogy alltok a cuccokkal?

Nekem van meg par vasalnivalo es mosnivalo. Korhazi cucc bekeszitve. Kisagyat majd apa osszeszereli amig korhazban leszunk.

2013. dec. 5. 21:50
 4/6 anonim ***** válasza:
A kiságy nálunk kész van és le lett festve, emiatt még mindig bűzölög....de mindenki szerint csak én érzem:-P (már több mint 1 hete lett festve). Kórházi cucc bekészítve, babaruhásszekrény összeszerelése folyamatban...
2013. dec. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát már izgulunk mi is! :-) Cuccok mosva-vasalva, kórházi pakk összekészítve, várjuk a kismanót! :-) egyedül már csak a kiságy hiányzik, de azt apukám csinálja, mert hobbi szinten ilyenekkel foglalkozik és jövő héten hozza le hozzánk, de már az is kész..:-) Kitartás!
2013. dec. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát azt hittem a front majd segít nekünk hátha...de nem. Viszont tuti, h érezte a lányom, h vmi nem oké, mert annyira aktiv volt, h azt hittem máshol jön ki:-)) Én 14re vagyok kiírva de még zárva vagyok:-( Már jó lenne...A kiságy már annyira nem bűzölög, az erkélyen szellőztetem:-))
2013. dec. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!