Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megúszhatom a diétát?

Megúszhatom a diétát?

Figyelt kérdés
17 hetes terhes vagyok, és a legutóbbi vizeleteredményem szerint cukor van a vizeletemben, nem sok "egy keresztes" (így mondta a védőnőm) de ma voltam a dokimnál, és mondta hogy előrehozzuk a cukorterhelést a biztonság kedvéért, és ha annak eredménye rossz lesz, akkor diétára fognak. Az lenne a kérdésem, hogy ha valakinek cukor van a vizeletében az már egyenesen arányos azzal, hogy rossz lesz a cukorterhelés is? egyébként, mondta a dokim is, hogy nem érti hogy van benne vizelet, mikor még nem is híztam egy kilót sem a terhesség alatt. édességet eszem, de nem falom 2 pofára.de azért jó lenne ha az ünnepek alatt nem lennék eltiltva a finomságoktól... válaszaitokat és tapasztalataitokat várom, és köszönöm :-)

2013. dec. 5. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Ettél a vizsgálat előtt? Reggeli első vizeletet adtál le, középsugárból?
2013. dec. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem ettem a minta leadása előtt, és középsugaras volt...
2013. dec. 5. 19:48
 3/6 A kérdező kommentje:
ja és igen reggeli első vizeletből :-)
2013. dec. 5. 19:48
 4/6 anonim ***** válasza:

Ó, a védőnőnél a mártogatós teszt...

Nálam fehérjét talált benne, a laborban nézett vizelet pedig mindig tökéletes, pedig ugyebár az a pontosabb, nem a mártogatós.

Nem baj, ha előbb lesz meg a cukorterhelés, ezzel semmit sem veszítesz.

Ha meglesz annak az eredménye, utána pánikolj a finomságok miatt. :) (Egyébként sok finomságtól nem kell eltiltanod magad, mert husit, zöldséget, a szénhidrátmennyiségeket jól összerakva nyugodtan lehet enni. Sőt, az én diabetológusom azt mondja, hogy vannak különleges alkalmak, amikor belefér némi "bűn" köztes étkezésnek.)

2013. dec. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem terhességi cukorbetegségem volt, de a vizeletből soha nem mutatták ki. Az jó, hogy előre hozzák a cukorterhelést, de addig ne aggódj! Drukkolok, hogy minden rendben legyen :)
2013. dec. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem terhességi diabéteszem volt.diétáznom kellett.betartottam.még is 35 hétre jött a kislányom.alacsony lett a cukra...nem jàték...vigyázni kell.intenzìvre kerültünk 1 hètre.nem akarlak ilyesztegetni csak felhìvom a figyelmed. 3 hòs egèszsèges kislàny anyukàja
2013. dec. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!