Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20-21hetes magzat mennyit...

20-21hetes magzat mennyit mocorog a pocakotokban egy nap?

Figyelt kérdés
18hetes voltam mikor először éreztem.Most 20hetessen szinte egész nap mocorog,még éjjel is.Ugye ez nem baj?Csak mert olvastam hogy ilyen kis magzat akár 20órát is aludhat egyhuzamban.
2013. dec. 6. 09:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Az enyém változóan mocorgott ennyi idősen, voltak napok, amikor egész nap éreztem, aztán 2 napig semmi mozgás nem volt. A szülésznőnk szerint nagyon érzékenyek az időváltozásra és a frontokra - ami most éppen aktuális is :)
2013. dec. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
:-)
2013. dec. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
köszi első a valaszt, megnyugtattal. :) az enyem tnap nem nagyon mozgott. de akkor biztos a front miatt..
2013. dec. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A baba alvás közben is mocorghat, ahogy mi is forgolódunk. :)

4 hete érzem a babaámat, és vannak napok, amikor alig van valami mocorgás. De ha sokat kell gyalogolnom, akkor ő is aktiválódik.


20 hkm

2013. dec. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
21 hetes vagyok, jópár hete érzem, msodik baba. szinte egész nap érzem a rugásokat!
2013. dec. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!