Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezek már a tünetek lehetnek?

Ezek már a tünetek lehetnek?

Figyelt kérdés
November 27.-én menstruáltam.. Első nap barnáztam második nap véreztem 3.nap barnáztam. Elmentem nőgyógyászhoz, majd csinált uh-t. Nem látott semmit. De a leletre Terhesség gyanúját írt. November 10.-én voltunk együtt párommal ( ekkor volt ovum). Lehetséges, hogy azért volt ilyen barnás-vérzésem mert sikerült a baba? Tegnap is meg ma is émelygek, hányingerem van. De csak holnap tudok venni tesztet. Szerintetek?

2013. dec. 9. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vegyél holnap egy tesztet.


A doki azt írja a papírra, amivel te elmész hozzá. Ha azt mondod, hogy esetleg terhes vagy, akkor azt írja rá.


Bár, nem tudom, mikor voltál dokinál, és azt sem írod, hogy mikor volt az utolsó rendes menstruációd, ha a november végi gyenge, barnás mensi azért volt, mert baba van a dologban, akkor a dokinak már látnia kellett volna, ha mást nem is, de petezsákot biztosan. Úgyhogy, ha a doki semmit nem látott, akkor nem hinném, hogy terhes vagy, de van, ahol elég elavult uh gépek vannak...


Szerintem mindenképp tesztelj!

2013. dec. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
December 5.-én voltam dokinál. Annyit mondtam az orvosnak, hogy babát szeretnénk. de nem jön össze 3 hónapja próbálkozunk. Mondtam neki, hogy most a menstruációm első nap barnáztam 2.nap véreztem 3.nap barnáztam. Utolsó rendes menstruációm November 1.-én volt. Ekkor mondta az orvos, hogy csinálunk uh-t. Ezek után a Leletre felírta a terhesség gyanúját és felhívta a figyelmem arra is, hogy méhenkívüli terhesség is lehet! mert betegségre utaló jeleket se talált...
2013. dec. 9. 18:01
 3/3 A kérdező kommentje:
Elvileg most a hétvégén lennék akkor 5 hetes..és 5 hetes terhességet már látnia kell az uh-nak... Ezért kell majd vissza mennem Dec. 18.-án...hogy biztosra menjünk.
2013. dec. 9. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!