Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39 hetes vagyok és még nem...

39 hetes vagyok és még nem ment el a nyákdugom. Ez baj? És olyan van hogy fej végüben van a baba de császározni kell mert nagy?

Figyelt kérdés
2008. júl. 12. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! szerintem nem baj ha még nem ment el a nyák mert lehet szülés előtt 2héttel megy el lehet 2órával. Azért mert a baba fejvégű még nem biztos hogy hüvelyi szülés lesz nekem is fejvégű volt a fiam (első) és még is császároztak mert nem tágultam. Azt hogy mennyire nagy azt nem írtad azt tudom terhességi cukornál ha a baba 4000g feletti császároznak általában.
2008. júl. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
37 hetesen volt 3111g és most vagyok 399 hetes de azota nem tom mennyi lehet de biztos van 3 és fél kg mert az utolso két hétben hiznak a legtöbbet nem?
2008. júl. 12. 20:52
 3/5 anonim ***** válasza:
én 3hónapja szültem,sima szülésnek indult,de a végén császár lett belőle,mert túl nagy volt a baba és 7óra mulva is folyt a magzatviz belőlem,4220g.ugyhogy kitartás,ha van rá mód ne szenvedtessenek órákon át.
2008. júl. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem baj, hogy még nem ment el a nyákdugod.És igen ha nagy a baba akkor lehet, hogy császároznak, mind a kettötök érdekében. Nekem is azért lett császár, mert nagynak vélték a babámat, 3800g körül saccolták és 4210g lett.
2008. júl. 13. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én az első vagyok. Igen az utolsó hónapban híznak a legtöbbet heti 250g-ot van ő már majdnem 4kg is. Remélem nem fogsz sokat szenvedni legalább is nem hagynak és megcsászározznak. Szép nagy babókád lesz de jó lenne már ott járni! 29 hetes kismama!
2008. júl. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!