Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kávézás nem árt ügye? Soha...

Edus83 kérdése:

Kávézás nem árt ügye? Soha nem kávéztam és mióta babát várok kívánom, persze sok, sok tejel és habbal, de egy kevés kávét naponta megiszom! Ezzel nem ártok ügye?

Figyelt kérdés
2009. nov. 23. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a védőnő, hogy napi 1-2 kávé nem árt, főleg, ha még gyengén is csinálod..
2009. nov. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm:))
2009. nov. 23. 16:43
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem azt mondta az orvos,hogy nyugodtan igyak kávét,mert alacsony a vérnyomásom,lehet,hogy te is azért kivánod.Én is sok tejjel iszom.
2009. nov. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

a sok tejtől nem lesz gyenge, persze fini lesz :) Ne főzős kávé igyál, inkább csak instantot, vagy keverd koffein mentessel :)

Nekem is kettőt engedett meg az orvosom, így 2 instans habos tejes csokis kávét meg is iszom :D

boldog babavárást!

39h km:)

2009. nov. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

az sajnos biztos, hogy nem használ. reméljük, hogy nem is árt. Talán rdemes lenne pótkávét innod, főleg, hogy előtte nem kávéztál.


7hetes

2009. nov. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én koffeinmentes instant kávét szoktam inni, de nagy csészében, azt is kb. 2 dl tejjel. Régen is így ittam, csak akkor koffeines volt.
2009. nov. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én kotyogós kávéfőzővel főzöm, de feleannyi kávét teszek bele, mint eddig. Már így sem nagyon bírja a gyomrom. És a munkában 3 az 1-ben kávét szoktam még inni. De nekem kell is, mert olyan alacsony a vérnyomásom, hogy nem birok reggel felkelni. Azt mondtam, ha otthon fogok ülni, lassan leszokok. Jövő héttől már nem dolgozok...

30 hetes kismami

2009. nov. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!