Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Málnalevél-teát mikortól...

Tittiritty kérdése:

Málnalevél-teát mikortól ittátok? Mennyit naponta és milyen erőset?

Figyelt kérdés
Én 38 hetes vagyok és holnaptól szeretném elkezdeni. Azt gondolom, hogy ártani nem fog és talán segít a gyorsabb tágulásban. Mit gondoltok?
2009. nov. 23. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! 36. héttől ittam, napi 1 pohárral azt hiszem úgy elkészítve ahogy a csomagolására rá van írva. Nem lehet megmondani mi van ha iszod és mi van ha nem. Én 15 és fél órát vajúdtam mert nem tágultam egyáltalán az elején, de ki tudja mi lett volna ha nem iszom, vagy jobb lett volna vagy rosszabb.
2009. nov. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

En is a 36. hettol ittam napi egy bogrevel az utmutato szerint (talan 1 evokanalnyi kellett egy bogre vizbe). Mondjuk nekem nagyon izlett, igy az utolso hetben mar nem fogtam vissza magam, egy kancsoval csinaltam es ittam meg, valamivel gyengebben, ahogyan az utmutato javasolta a csomagolason.

En gyorsan szultem, harom ora alatt tagultam ki teljesen zartrol, ugyanakkor rettenetesen eros fajasaim voltak, egybol harom percesekkel kezdtem, az utolso oraban 10 mp szunet volt ket fajas kozott. Merni mar nem volt ertelme az erosseget.

2009. nov. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a 36. héttől ittam kétnaponta egy bögrével. A 38. héten szültem. Az első fájástól számított 8 órán belül kézben volt a bébim, aki a második volt a sorban. Az elsőnél nem ittam semmit, őt is a 38. héten szültem, 14 órás vajúdás után.

Az egyik rokonom szintén a 36. héttől itta, napi egy börgével. 2 héttel túlhordta a babáját, aki 6 óra alatt lett meg.

Elég sok helyen olvastam, hogy túlhordási veszélye van a sok és/vagy erős málnalevél teának, viszont aki issza az intenzívebb fájásokkal, de rövidebb ideig vajúdik.

2009. nov. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!