Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes lehet úgy is, hogy a...

Terhes lehet úgy is, hogy a teszt negatívat mutatott?

Figyelt kérdés

A menstruációm kb. 2 hete múlt el, összesen 2 (kettő!!) napig tartott, és a szokásosnál kevesebbet véreztem. Ezt annyira nem vettem figyelembe, de pár nap múlva elkezdett a mellem iszonyatosan duzzadni, feszülni, fájni (érzékeny). Már a párom is észrevette. Elkezdtem rengeteget enni, kétóránként/óránként megéhezem (és például a majonézt ennék állandóan, habár nem a kedvencem). A párom szerint hangulatváltozásaim is vannak, amit én nem nagyon észleltem. DE! Mindennek ellenére vettem ma egy tesztet, ami NEGATÍV lett.

Ha negatív lett, akkor mégis mik ezek a tünetek? (Nem premenstruációs tűnetek, mivel pont a menzesz után kezdődtek.)

Ha nem terhesség, akkor lehet valami más bajom?


Hogy ne legyen félreértés: Egyetemista vagyok, 21 éves, a párommal két éve vagyunk együtt. Nem terveztünk gyereket, de a körülmények ellenére, ha megesne, még örülnénk is neki, hiszen a gyermek szerelmünk gyümölcse. :)



2013. dec. 10. 23:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Minden lehetséges..azért mert valaki nem érezte hamarabb a tüneteket vagy nem tapasztalta attol még szerintem nem kéne egyértelműen kizárni a terhesség valószínűségét.

Valakinek a nem várt előtt 2nappal is pozitiv lesz de van akinek csak az elmaradt menzesz után 1 héttel. Nem vagyunk egyformák, biztosat csak az orvos tud mondani. Én 4hetes 6napos vagyok 2nappal ezelőtt 2negatívat teszteltem, de a vérvétel alapján pozitív. Én is hamar elkezdtem érezni a tüneteket, mell feszülés, émelygés.

K.A

2013. dec. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. :)

A pecsételő vérzés nem csak pecsételő volt, még most is vérzek, bár nem olyan formában, mintha menstruálnék (kevesebb, és kissé más jellegű), de görcsöltem is ma. A menzeszem 10 nap múlva kellett volna megjöjjön.

Mostmár tényleg nem tudom, mi történik a testemben.

2013. dec. 12. 21:31
 13/17 anonim ***** válasza:
Én mondom, hogy valószínűleg hormonzavar. Ha elmúlik a vérzésed menj el orvoshoz. Terhesség alatt nem szabadna ennyit vérezned, ezért lehet logikusan ezt kizárni. Ráadásul a teszt is negatìv. És valóban, a beágyazódás 7-10 nap, szóval ha a két héttel ezelőtti vérzés attól lett volna, akkor beláthatod, hogy már rég pozitív lenne a teszted, hiszen a beágyazódás után azonnal elkezd termelődni a HCG. Valami ok miatt nem ürült ki a méhed a menzesz során, ezért vérezgetsz. Azt kellene megállapítania a dokinak, hogy mi ez az ok. Annyi még azért lehet, hogy mégis elindult valami, de nem fejlődött tovább, két hete próbált ürülni, de nem volt teljesen sikeres és most távozik a maradék és HCG sem termelődik már.
2013. dec. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. dec. 13. 09:19
 15/17 A kérdező kommentje:

Igazából arra is gondoltam, hogy a mestruáció után fogant,azaz 1-1,5 hete, és talán ez a beágyazódási vérzés, és ezért negatív a teszt is. Újabb tesztet is csináltam, és mintha láttam volna még egy halvány rózsaszín csíkot.

De lehet, hogy mostmár az egészet csak tényleg beképzelem, és csak a hormonok játszanak velem. Mindenesetre mindenkinek köszönöm a segítséget.

2013. dec. 13. 09:21
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha utána fogant, akkor persze, lehet még. Ha eltelik az aktus óta 14-15 nap, tesztelj még egyet :-)
2013. dec. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Úgy döntöttünk, hogy jövő héten tesztelek még 1-et, biztos, ami biztos, és ha negatív, s továbbra is fenn állnak a furcsa tünetek, akkor utána orvos. Ha meg pozitív.. akkor pozitív :)
2013. dec. 13. 12:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!