Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindenkinek megjelenik a...

Mindenkinek megjelenik a terhesseg vege fele a barna csik a hasan? Es a koldok az mindenkinek kifordul ha igen mikor?

Figyelt kérdés
2009. nov. 23. 20:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A csík nekem is megjelent, bár inkább kékes színű volt. A köldököm nem fordult ki egyáltalán, tehát az már biztos, hogy mindenkinek nem csinálja :)
2009. nov. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem nekem egyik sem volt igaz olajoztam rendesen nem tudom ezért e, de 2x szültem és szép maradt a bőröm lehet hogy genetika is nem tudom.
2009. nov. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia, En 31 hetes vagyok, csikom nincsen. Azt olvastam a csikrol hogy minel sotetebb az ember bore, annal erosebben latszik, lehet hogy emiatt nem latszik nekem.

A koldokom nem fordult ki, de mashogy all amiatt hogy nyomjak belulrol es a bor is huzodik rajta. Ha pl negykezlab allok, akkor viszont ki is dudorodik :) De ne aggodj, ha ezekkel szembesulnod is kell, elmulnak!

2009. nov. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát sajnos én elég szarul nézek ki :( Nálam volt barna csík, sőt még mindig van, pedig már 4 hós a baba. És a köldököm is kifordult, olyan szép, befelé menő köldököm volt, most meg olyan, mint egy sötét kráter, ja és csíkos is lettem, mint egy zebra, hiába kenegettem. Igaz nagyon nagy hasam volt, 4 kilós volt a baba, de szerintem ez alapvetően genetika.
2009. nov. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem is van csíkom a 34. héttől és kifordult a köldököm a 37. héten.

39km

2009. nov. 24. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Még valami. Nem függ össze a barna csík az olajozással. A kismamák 95%-nak van ilyen. A striák ellen viszont jó az olaj+testápoló keveréke. Nekem bevált.
2009. nov. 24. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én még csak a 32. hétben vagyok, úgyhogy nem tudom mi lesz még, nekem eddig csak a barna csík jelent meg, de az már korán (a 18-19. héten). a védőnő is azt mondta, hogy mindegy mivel kenem a hasamat, a striák többnyire genetikai alapon jönnek ki. Épp a múltkor láttam egy kismamát hasonló testalkattal mint én, (38. hétben volt)akinek feleakkora sem volt a hasa, mint nekem most (kb olyan volt, mintha a 6. hónapban lett volna-de ő ennek örült, mert nagyon hátfájós)mégis tele volt csíkkal. Tehát még pociméret sem dominál.
2009. nov. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A barna csík nem azonos a sriával!!!!!

Ez a köldök vonaláig fut fel, ált. a 18.héttől jelenik meg és a színe erősödik, de szülés után elmúlik.

Ezt aztán lehet kenni :))),sewmmi jelentősége nincs.


Nekem ugyan nem volt, de tanultam róla. A köldököm sem emelkedett ki. Ez alkati kérdés, ill., hogy a baba hol helyezkedik el.

2009. nov. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
*striával
2009. nov. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
koszonom nektek!
2009. nov. 24. 08:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!