Ez komoly vagy mi?

Figyelt kérdés
1 hónap alatt felszedtem 3 kilót, amit tudom, hogy sok, de beteg vagyok, és tömöm magamba a mézet meg a teákat. A doki ma nagyon letolt, és diétát írt elő azzal a tanáccsal, hogy semmi nem szabad, amit szeretek, és max 1-1.5 liter folyadékot fogyasszak. Ez most komoly? Egy állapotosnak azt javasolni, hogy ne igyon?
2013. dec. 11. 19:08
 1/9 piroska és a farkas ***** válasza:
Hát ehhez annyit tudok hozzászólni, hogy én eddig ugyan alig ( 2 kg-ot) , de most 3 hét alatt 4 kg-ot híztam, és mégcsak nem is vizesedem. a védőnő annyit mondot, h kerüljem este a szénhidrátot, és figyeljek oda, hogy még " megfoghassuk", de ne koplaljak, és, hogy NAGYON FONTOS A FOLYADÉK...igaz, ez részemről tiszta vizet jelent.
2013. dec. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Válts orvost szerintem, azért durva azt mondani,h egy kismama ne igyon...
2013. dec. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ezt a kijelölt gondozós doki mondta. Nekem más az orvosom. De dobtam egy hátast. Én ekkora hülyeséget még nem hallottam, hogy a mull a kalóriás vizet vonjam meg, hogy fogyjak.
2013. dec. 11. 19:36
 4/9 anonim ***** válasza:

lehet azért mondta mert azt gondolja a nagyja viz annak amit felszedtél.DE! ilyenkor so megvonast szoktak mondani nem azt h ne igyal! ez szerintem sem a legjobb ötlet... A betegségre meg inkabb homeos bogyokat szedj mert a méz az megelőzésre és torokfájásra jo amugy meg olyan mintha cukrot ennél helyette. Szerintem az lesz ott a gond. Én mondjuk alapbol édeskét hasznalok mar terhesség előtt is mert van a csaladba cukorbeteg és egy vizsgalaton régebben kiderült hogy megvan nallam is a hajlam de ha odafigyelek semmi gond. A cuk.terhelésem is jo lett. Kerüld a finomitott lisztet tartalmazo kajakat.(főleg tészta kenyér) hidd el sokat szamit. én sütni szoktam magamnak mert horribilis összeget kérnek érte néhol. jobbulast és valts orvost.

26hkm

(ja eddig 3kg jött fel össz annak köszönhetően h anno ramijjesztettek)

2013. dec. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
26%

Pont, hogy sok vizet kell inni, az az ödémát is megakadályozza.

Amúgy nem olyan rettenetes egy hónap alatt 3 kiló.

2013. dec. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Torokfájásra ettem a mézet. Amúgy meg utálom a mézet, szóval akkor a logikája alapján ehetem? :D
2013. dec. 11. 19:55
 7/9 anonim ***** válasza:

Most én is tömöm magamba a mézes teát, mert én is elkaptam valamit. Ez van, mást nem nagyon lehet.

Majd ha nem leszel beteg, akkor nem iszod a mézes teát. De hogy azt mondta max. 1,5 liter... Az nagyon durva...

2013. dec. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálam is volt ilyen, hogy sokat szedtem fel 1 hónapban, de a következőben meg semmit. Személy szerint én napi 3-4 litert iszok meg. Igaz vizesedek is és csak pár hetem van vissza. De butaság, hogy ne igyál. A terhességet élvezni kell és nem azon rágódni, hogy ezt sem szabad azt sem szabad. Másik dokival konzultálj! :) Boldog babavárást!
2013. dec. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amikor a kislányomat vártam, a vége felé elkezdtem vizesedni. A doki közölte, hogy só és folyadék megvonás. Napi 1 l folyadék! Ráadásul volt kb 30 fok. Én bólogattam, hogy persze, aztán pont letojtam. Természetesen a sót kerültem, de ittam, amennyi jóleset. A védőnő is az én ötletemet támogatta.
2013. dec. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!