Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32. hetes kismama vagyok. Ma...

32. hetes kismama vagyok. Ma észre vettem, hogy eléggé erős, sárgás színű folyásom van. Fertőzés lehet az oka, vagy valami más?

Figyelt kérdés

2013. dec. 11. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem volt még ilyen akkor kérdezd meg a dokit. Ha viszketés, rossz szag is társul hozzá, esetleg alhasi panaszok is akkor pedig valami fertőzés biztosan. Jobb elkerülni a bajt, így szerintem a napokban keresd fel a dokidat. Nekem sárgás sosem volt a sűrűsége változott, hol krémes hol vízszerű. 1 h. baba anyukája
2013. dec. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sajnos a terhesség alatt jóval gyakoribb a fertözés mint egyébként. Ha nem mulik elpár nap alatt vagy jön egyéb tünet menj orvoshoz. kapsz rá kúpot krémet.
2013. dec. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen, enyhe fertőzés volt. Cnc kúpot kaptam rá 1 héten belül elmúlt!


31hkm

2013. dec. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elírtam bocsánat, cns kúp!
2013. dec. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!