Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan tudom enyhíteni egy...

Hogyan tudom enyhíteni egy kicsit ezeket a tüneteket?

Figyelt kérdés

Borzasztóan feszülnek a melleim mintha több tonna lenne ha hozzá ér bármi nagyon fáj, és ég a gyomrom. Ilyenkor az sem jó ha eszek de az sem ha nem, ezt kíséri a hányinger.

5hetes vagyok.



2013. dec. 13. 08:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egyél háztartási kekszet reggel ébredéskor még az ágyban 1-2 szemet,ha nem jó próbáld meg reggeli után a rennit.A mell feszülésre én sem tudtam semmit.
2013. dec. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A gyomorégésre vegyél a gyógyszertárban valamit, de a legjobb a háztartási keksz, ha azt rágcsálsz. A mellfájdalommal semmit nem tudsz csinálni, vastag puha melltartót vegyél fel.
2013. dec. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
folyamatosan melltartóban kibírható, csak védjen, a gyomorégésre pedig folyamatosan rágcsálj kekszet...
2013. dec. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nekem bejött a popcorn :).
2013. dec. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
31 hetes vagyok és mióta a baba meg a méhem összenyomta a gyomromat, nagyon erős gyomorégésem és fájdalmam van. Sokszor még a lenyelt víz is visszajön azonnal. Pár napja eljezdtem háztartási kekszet enni és az enyhített a panaszaimon. Szerintem próbáld ki! :-).
2013. dec. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :) igen egy darabig jo melltartóba de nap végén már az is kibírhatatlan. Inkább édeset vagy sósat egyek? Reggelente az édeset kívánom, nagyon jól is esik de utána jön a gyomor égés újból. Veszek valamit akkor :)

Nektek javasolt valami vitamint az orvos?

2013. dec. 13. 08:51
 7/13 anonim ***** válasza:
A háztartási keksz nem édes vagy sós, hanem sima ízű. Nem édesítettet kell venni hanem natúr kekszet. Folsav ajánlott a 12. hétig, terhesvitamint ha akarsz szedsz, ha nem akkor nem, magnézium a görcsökre ha vannak.
2013. dec. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszönöm megpróbálok azt enni bár nem szeretem de ha segít.. :) a terhes vitaminokról nem hallottam jókat. Nekem c és d vitamint mondtak mert gyenge az immunrendszerem.
2013. dec. 13. 09:04
 9/13 anonim ***** válasza:
nekem a keksz mellett a kölesgolyó jött még be gyomorégésre, talán jobb is volt, mint a keksz, illetve valamilyen oknál fogva egy kis pohár hideg tej is jó volt - bár utálom a tejet, mellfájdalomra tényleg nincs gyógyír, nekem is úgy fájt anno, mondtam a férjemnek, hogy még ránéznie sem szabad :)
2013. dec. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Renniet szabad szedni, ha már elviselhetetlen a gyomorégésed, igyál tejet, próbáld kerülni a savas italokat, ételeket.

Én sportmelltartót hordtam még éjszakára is, nekem az nagyon kényelmes volt- a helyzethez képest.

Egyébként meg szokj hozzá, ezek később csak rosszabbak lesznek :)

2013. dec. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!