Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy gondban vagyok!? (AFP)

Nagy gondban vagyok!? (AFP)

Figyelt kérdés

pont karácsonyi hétre esik a 16 hét. Az orvos azt mondta 23 legyen a vérvétel, de nem vagyok biztos hogy az nap töltöm...Uh alapján inkább kedden, de mivel havi alapján nem kiszámítható nem biztos. Mi van ha akkor még 15 hetes vagyok?

A héten nincs máskor vérvétel.


2013. dec. 13. 10:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Pont ugyanebben a helyzetben vagyok, nekem csütörtök, pénteken lenne a legjobb menni az uh alapján... A védőnő azt mondta, hogy vagy 23-án, vagy 30-án tudok menni, de 30-ára már betöltöm a 17. hetet, ezért akkor már nem akarok menni. Szerintem is 23-án menj, én is akkor fogok, nem tudunk mást csinálni.
2013. dec. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hmmm. Nekem mensi szerint betoltott 16.het napjan kellett mennem. En meg amiatt parazok, nehogy fiatalabb legyen a b rossz eredmenyt kapjak. :(
2013. dec. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
jujj az szerint akkor már 17 hetes lennék....minden uh-n (eddig 4 volt) egy héttel kisebb de a nap mindig változik....ráadásul így tuti rossz eredmény jön ki :(
2013. dec. 13. 10:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem az első babával rossz lett az AFP valószínűleg rosszkor vehették le (0.5 MOM lett) nagyon paráztam ebben a védőnő is segített. Félve mentem a dokimhoz, hogy jaj most mi lesz, aztán a doki közölte, hogy ő meg sem nézi az eredményt nem érdekli, mert ez egy rossz vizsgálat felesleges és inkább az uh-ra hagyatkozik. Na azóta (most várom a 3.-at) már nem érdekel, ugyan a 2.-nál, hogy megnyugtassam magam elmentem integrált tesztre (mert az azért megbízhatóbb...vagy kombináltra, amelyiket a 12. héten végzik) de most nem mentem ilyenre. ha gond van az uh alapján inkább megyek genetikai tanácsadásra.
2013. dec. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Semmi nem fog múlni ezen. Az afp egy olyan rendkívül megbízhatatlan viszgálat, hogy január 1-től kiveszik a protokollból, eltörlik. Semmire sem jó.

Sokkal többet ér a 18-20 hetes genetikai UH.

Ha nagyon aggódsz végeztess el egy kvartett tesztet, az 99% és alvégeztethető később is. maximum 15000 forint.

Ne aggódj az afp-n.

Sajnos rengeteg embernek mutat rossz eredményt makk egészséges babánál, és sajnos sokaknak mutat jó eredményt beteg babánál.

2013. dec. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
BETÖLTÖTT 16. hét után lehet menni. Egyébként meg az AFP egy nagy rakás túró, ha vkinek nem jó, akkor van mivel idegesíteni a kismamát.
2013. dec. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!