Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetesen rózsaszín maszatolás...

6 hetesen rózsaszín maszatolás, mi lehet?

Figyelt kérdés

6 hetes várandós vagyok, egy meglepi babával. :) Ma reggel, amikor wc-n voltam, a papír rózsaszínű volt és a wcben is láttam, hogy a pisim rózsaszínű (bocsi, hogy így írom, de máshogy nem tudom). Azóta semmi. Kicsit fájdogál néha a hasam alja, de úgy, ahogyan az első terhességemnél is, az elején.

Angliában élek, így ne is írjátok, hogy menjek orvoshoz, mert itt a 12. hétig nem is foglalkoznak a terhességgel. :(

Már van egy kisfiam, de az első terhességnél semmi ilyesmi nem volt, ezért most aggódom. Azért van ötlet, hogy mitől lehet?


2013. dec. 14. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:
valószinüleg semmi komoly, gyakori ez, de tény itthon adnak rá progezsteron pótlást ami nem is árt. sajnos kint nem fogsz kapni valószinüleg. Azt egyébként megnézik azért az elején hogy jó helyen van-e megtapadva? agy azt sem názik a 12. hétig?
2013. dec. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az első UH a 12. héten van. Addig semmi, ha vérzik az ember, azt mondják, hogy ez a 12.hétig előfordul és hogy szurkolnak, hogy megmaradjon a baba. Vagy azt mondják, hogy ennek akkor így kellett lenni.

A fiamat otthon szültem és utrogestant szedtem, pontosan azért amit Te is írsz, kedves Eslő, de akkor csak a 8-9 hét környékén kezdődött és az is barnázás volt, nem pedig élénk rózsaszín. Emiatt tervezem is a hazautat január elején.

2013. dec. 14. 13:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi van veled azota kedves kerdezo???
2013. dec. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!