Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is érzett hasonlókat a...

Más is érzett hasonlókat a terhessége elején?

Figyelt kérdés
6 hetes kismama vagyok,kb 1 hete elég gyenge,fájdogál a hasam idönként nem nagyon ilyen tompa fájdalom jelleggű.Ez baj?petefészekbe is nyilalgat meg a derekamba...alig van étvàgyam Es állandóan aludnék...félek baj ez a has-fajdalom??
2013. dec. 17. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez teljesen rendben van. Ezek egytől-egyig kora terhességi tünetek.
2013. dec. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, ne ijedj meg! Kezdj el magnéziumot szedni, naponta minimum 200 mg-ot, el fog múlni!
2013. dec. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, szinte pont ezeket éreztem én is. Azt hittem, hogy így lesz a terhesség végéig, de csak 2 hétig tartott kb. Most viszont nyilalgat, de nem olyan intenzíven.

Hamar eltelik az a pár hét.. Gratulálok!


11 h km

2013. dec. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a pocakfájás (petefészek körüli fájdalom, oldalad fájdalma, méhed fájdalma) együtt jár a várandóssággal.

később, ha érzed, feszülnek a méhszalagok - vagyis inkább a hasad oldala sajog, akkor figyeld majd meg, mekkorát nő hirtelen a pocak utána :)

amíg nem vérzel, addig nincs nagygond. ha a méhszájad sajogna, még az lehet esetleg gomba (mert várandósan sajnos fogékonyabb a nyavalyákra az ember lánya, bár nekem csak a végén volt ilyen gond) - szóval vérzés, és méhszáj fájdalom (nem amikor a baba okozza, mert megüti, és akkor fáj,hanem amikor rendszeresen nyilallgat) szóval akkor viszont dokihoz kell fordulni.

én az első 5 hónapban aluszékony és fáradt voltam, annyit aludtam - már persze munka után, hogy már úgy fájt mindenem, mintha influenzás volnék :) aludjál, később majd nem tudsz már annyit aludni - szüléstől az elkövetkező 3-4-5 évig :) :)

lesz olyan is, hogy zabálhatnékod lesz, ha nem vagy éhes, ne egyél, ne aggódj, a tested megköveteli úgyis ami kell neki! akár alvás, akár evés az.

jó babavárást :)

2013. dec. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális állapot! Majd jobb lesz! Boldog babavárást! :)
2013. dec. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!