Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megfordulhat-e a Babikám? 34....

Megfordulhat-e a Babikám? 34. hétben vagyok tegnap voltam UH. és török ülésben ül a kislányom. Nem sok az esély rá hogy leforduljon mert elég nagy is az orvos szerint

Figyelt kérdés

Akinek van hasonló tapasztalata kérem írjon milyen volt a szülés sima vagy császár.

Mennyi időre született a baba ?

Az én orvosom azt mondja kb 2 hetem van tovább nem húzom 2 ujjnyira nyitva vagyok.

Írjatok és Boldog babavárást mindenkinek !!!!!!!!!!


2009. nov. 25. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:
a nagyság nem befolyásolja a fordulást! sőt! az a baba, amelyik kicsi ,még fejvégű elhelyezkedésből is simán vissza tud fordulni az utolsó napokban (onnan tudom, hogy én kicsi baba voltam és sima szülésre volt anyum kiírva, erre majdnem megcsászározták, mert szülés előtt visszafordultam...) A nagy babák meg 1x befordulnak, és onnan elég kicsi a valószínűség, hogy már ki tudnak jönni. Még bármikor fordulhat a babád, nyugi!!!
2009. nov. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is törökülésben volt a lányom, nem fordult meg így császár lett.


A császárról már írtam itt, hogy Nekem milyen volt, bemásolom a linket, ahova válaszoltam.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Sok boldogságot!

8 hetes kislány anyukája

2009. nov. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Kislányom lábtartásos volt,a 37.héten fordult irányba,nem is éreztem,a doki is csodálkozott az uh-on...

Császárral született,méhlepény a méhszájnál tapadt.


Jo egészséget,babázást!

2009. nov. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!