Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a 20. hétig 3 orvos is azt...

Ha a 20. hétig 3 orvos is azt mondta hogy kislányom születik, akkor mekkora az esély hogy valóban az lesz?

Figyelt kérdés
Én kisfiút szerettem volna, reménykedhetek még? Igaz, az a fontos hogy egészséges a babám :-)
2008. szept. 27. 08:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem hiszem, hogy 3 orvos is téved.Szerintem akkor kislányod lesz.Hidd el bármi lesz ugyanúgy fogod imádni.
2008. szept. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekünk egészen tegnapig azt mondták az orvosok, hogy kisfiú viszont tegnap voltunk uh-on ahol a doki azt mondta h szerinte kislány!Szóval most újra két esélyes a dolog!Az a lényeg h egészséges legyen!100% csak akkor lesz ha megszületik!

30 hetes pocis

2008. szept. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekem 30. hétig kislányt láttak, 30. héten viszont megmutatta a kukiját!
2008. szept. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Legtöbbször az az eshetőség áll fent, hogy a kislányból kisfiú lesz. Ugyanis a fütyit elég nehéz összekeverni a nunival.

Mi biztosan a 19. héten tudtuk meg, hogy kisfiúnk lesz, és nagyon jól látszódott már a 2D-s UH-n is, hogy fütyije van.

Ha 3 doki szerint is kislány, akkor nagy valószínűséggel kislány.

A nuni az UH-n 3 csíkocska, míg a fütyi totál felismerhető.

22 hetes kismama

2008. szept. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nemrég szült egy ismerősöm, mindvégig lánynak mondták(több helyen), nem is volt fiú nevük.Mikor megszületett az apukának haza kellett szaladni valami nem rózsaszin cuccért, mert fiú lett...szóval ez még változhat.
2008. szept. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!