Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan akinek nem...

Van itt olyan akinek nem szokott lenni vagy csak ritkán tojásfehérjés hüvelyváladéka és mégis teherbe esett? Mennyi próbálkozás után?

Figyelt kérdés

2013. dec. 17. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
sok nönek nincs is. nem ezen mulik hogy van-e peteérés. Nekem pl akkor is volt nyák amikor sajnos nem is volt peteérésem, multkor meg amikor tuti hogy volt peteérsem alig volt nyák. Tehát ez nem mérvadó, csak egy jelzés ami van akinél van van akinél nincs. nem ezen mulik hogy ki mikor esik teherbe.
2013. dec. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem beszélve arról, mi minden befolyásolja...

Nekem sem volt, vagy nem vettem észre, 37 hetes vagyok :)

2013. dec. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem se volt soha.2 honap utan jott ossze a baba,most vagyok 11 hetes.

Tenyleg nem ezen mulik a dolog.Sokan ajanljak az ovulacios tesztet,ha bizonytalan vagy a peteeresed idopontjaban.

2013. dec. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sem érzékeltem sosem ezt a jelenséget, vagy talán párszor életemben, 2 és 4 hónap alatt lettem terhes mikor próbálkoztunk.
2014. jan. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!