Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye, nem himlő? Nyugtassatok...

Ugye, nem himlő? Nyugtassatok meg!

Figyelt kérdés
A hátam közepén megjelent 5 piros pötty,ott, ahol a terhesnacim vége van, néha viszket, de nem mindig, és nem vészesen.Ugye, ez nem himlő?
2009. nov. 25. 12:22
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy 25 hetes kismami vagyok :)))
2009. nov. 25. 12:23
 2/5 anonim ***** válasza:
A terhesség alatt, sokszor vannak bőrkiütések, nekem volt az első trimeszterben és később is. Ha nagyon bizonytalan vagy akkor nézesd meg egy dokival. Én azt hittem egy anyajegyemre, hogy elrákosodott a 26. hét körül, rohantam dokihoz, de csak én voltam bepánikolva :-)Lehet csak pattanások vannak rajtad, ha nem szaporodnak akkor nyugodt lehetsz.
2009. nov. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha himlő lenne az az egész testeden jelentkezne. Nyugi.
2009. nov. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
koszi a gyors valaszokat!! :))
2009. nov. 25. 13:43
 5/5 anonim ***** válasza:

Először is nyugi! A himlő már terjedne (felnőtt korban kb 20-szor, ha nem több pöttyel jár, mint gyermekkorban és gyorsan terjed)

Nincs a terhesnacidban valamilyen olyan anyag ott, amire allergiás lehetsz? Másik tipp, egy kicsit bemelegszik a nadrágba ott a hátad és csak a melegtől jött ki egy kis kiütés. Ha nagyon viszket, kérj holnap a patikában rá valami krémet, addig is kend be fogkrémmel, mert az hűti és egy kicsit a viszketést is csökkenti (kicsit!).

Ha terjed, akkor irány a doki!

2009. nov. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!