Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szívhangfigyelő készüléket...

Szívhangfigyelő készüléket érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Elmúltam 20 hetes terhes, és nagyon zavar, hogy nem érzem a babámat, arra gondoltam vennék egy ilyent, láttam a Brendonban 7 ezer ft.
2008. júl. 14. 07:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenképp érdemes megvenni. Én fél éve szültem, sde 3 hetente 4d-re jártam, hogy megnyugodjak. Az sem olcsóbb, sőt.... A következő babánál tuti, hogy én is veszek egyet!!!!



Dia

2008. júl. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%

Amúgy szerintem ne a Brendonba vásárolgass, mert az rohadt drága. Van egy Elefáni nevű bababolt és ott mindent megtalálsz. Mi a Bocskai úti üzletben vásárolgattunk, de több helyen is van üzletük. Ird be a google-ba, hogy elefáni bababolt és megtalálod. nincs olyan dolog, amit ne tudnál mevenni!!!!!!!

Mondd azt, hogy van piros törvásárlói kártyád és akkor mindenre 10% kewdvezményt adnak. Nem kell, hogy ott legyen a kártya!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Dia

2008. júl. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha megnyugtat akkor mindenképpen érdemes megvenni. Én is végigaggódtam a terhességemet, a következő terhességemnél én is biztos venni fogok egyet.
2008. júl. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szíja!Mi vettünk,de nem mondthanám,hogy jó!Söt a babám egyenesen utálja,ahogy oda teszem a magzat szívhang figyelöt kiakar ugrani a hasamból.Az a neve BébéSounds nekem nem jöttbe,sokminden nem lehet hallani velle.A szívhangot 1x sem sikerült hallani peddig már 26 hetes terhess vagyok.Ára 6990Ft.Szóval jól gondold meg!!Üdv:Zsuzsa
2008. júl. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, szerintem ma megveszem. Rossz, hogy nem érzem mozogni a babát, holott már itt lenne az ideje.
2008. júl. 14. 08:31
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Szia de azt tudnod kell,hogy ha te őt hallani is akarod ő nem biztos,hogy akarja sem a fölösleges ultrahangok sem pedig a fölösleges szívhanghallgatások nem tesznek jót.Ezek mind mind egy magasfrekvenciájú hangnyalábot lövelnek a pocakodba és a babát zavarja.A neten van róla sok minden azt írják több esetben a halláskárosodás a jellemző a babánál.Üdv 35 hetes kismami
2008. júl. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is a BébéSounds szívhangfigyelő van, és én sem hallottam soha a babóm szívhangját vele. Egy idő után feladtam a próbálkozást. Már megbántam, hogy ahelyett, hogy a babónak vettem volna valamit abból a pénzből, inkább ezt vettem meg.

32 hetes kismami

2008. júl. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van. Én nagyon szeretem. Mindenképpen vedd meg,csak ne pánikolj be azonnal,ha nem hallod őt. Valószínűleg egyszerűen csak nem találod!! És ha meg is van,lehet,hogy csak nagyon "távolról" fogod őt hallani. De én vittem magammal nyaralni is,nagyon jó volt!!!! Egyébként meg 7000.- abszolut nem sok,én 10.000.- vettem. :(
2008. júl. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Most öszinte leszek. Kicsit tulzásnak tartom. Nemazért de ha érzed hogy mozog a baba akkor minek a szivhang figyelö? Márpedig hamarosan érezni fogod mindennap reggeltöl estig, meg persze éjszaka. Én nem vettem mert fölöslegesnek tartottam. 10 hetes babó anyukája
2008. júl. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én a 4-dik válaszadó vagyok,mi is meg bántuk,hogy megvettük ezt a ketyerét mert csak pénzt dobtunk ki az ablakon.Ennyiért már vettem volna pár db rugit babámnak,és az hasznos is lett volna.32 hetes kismamival egyett értek!!Nekem a babám bejelez minden reggel,sőt éjjel is,és akkor meg nyugszom,hogy jól van.Szóval te tudod de ha érezni fogod ahogy mocorog akkor meg fogsz nyugizni,és nem kell hallgatóznod.Lehet a te babód is utálja majd ezt a műszert,én személyszerint nem szeretem őt felslegesen szekálni.Mi csak meg osszuk veled tapasztalatainkat,de döntés a te kezedbe van!Ha úgy érzed kell neked a szívhallgató akkor vedd meg!Üdv:Zsuzsa
2008. júl. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!