Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma jön hozzám a védőnő,11...

Ma jön hozzám a védőnő,11 hetes vagyok. Van esély hogy hoz szívhangfigyelő készüléket?

Figyelt kérdés
Mert tegnap kellett volna UH-ra menni, de nem ért rá a dokim, és már izgulok kicsit minden ok-e. Utoljára a 7. héten voltam.
2008. júl. 31. 07:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnő csak a 24.héttől nézet szívhangot. Szőval nem valószínő, hogy visz:(
2008. júl. 31. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj ilyeneken.Úgy állj hozzá,h biztosan minden rendben van vele.

Amúgy nem valószínű,hogy visz.Nekem is csak a 20. héttől hallgatta.(Ídy is sokszor alig találta meg,mert állandóan eluszott.)

2008. júl. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nálunk ilyen nincs is hogy a védönö néz szivhangot,
2008. júl. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

11 hetesen még nem próbálkoznak a szívhang hallgatóval, mert nincs értelme. A méhed 12 hetes korig elméletileg még a szeméremcsont mögött van és a baba is nagyon pici, nem lehet megtalálni a szívhangot. A legtöbb készülék épp emiatt 12 hét után használható, legalábbis gyártó szerint és elméletben, gyakorlatban még akkor is inkább csak idegeskedés forrása.

Nekem van sajátom, de 15. hétig nem is nagyon próbálkoztam vele, mert szinte soha sem sikerült megtalálni korábban és csak kétségbeesés és csalódottság volt a vége, épp ezért nem nagyon használják a védőnők sem 18. hét előtt.

2008. júl. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Még nagyon pici a baba ahhoz, hogy megtalálja a védőnő. Az orvos is csak a 15 héten nézte meg, és alig volt hallható az ő készülékén is. A védőnőknek a 28. héttől kötelező, (ezt ő mondta nekem), de már megnézte 21 hetesen. Szóval szerintem még várnod kell erre.

Az ultrahangon fogod látni (hanormális a doki és megmutatja) hogyan dobog a szíve.

Sok boldogságot!

23 hetes kismama

2008. júl. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 18. héttől hallgatta a szívhangot, de csak ha én mentem hozzá. Szerintem ne számíts rá, hogy viszi a készüléket hozzád.
2008. júl. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is 18 héttől nézik a szívhangot. Amikor megyek terhes tanácsadásra és a dokihoz, mindig megnézik, de amikor látogatóba jött hozzám a védőnő, nem hozta magával. Türelem, már nemsokára Te is hallhatod!
2008. júl. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!