Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, akiknek 2 év körüli...

Kismamik, akiknek 2 év körüli gyerkőce van nem féltek attól, hogy nehezen viseli majd a gyermek a távolléteteket?

Figyelt kérdés
Én el sem tudom képzelni mi lesz vele na és velem.Bár a férjem azt mondja elleszek én foglalva mással.:)
2009. nov. 25. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! A kisfiam épp 2 éves, a 37. héten egy hetet kórházban kellett töltenem, én nehezebben viseltem, mint a gyerek! Az apukája nagyon jól állta otthon a próbatételeket, remekül megvoltak, sokat játszott és beszélgetett vele, így a kicsi jól viselte az "anyátlanságot". Gondolom ez azért nagyban gyermekfüggő, de én biztos vagyok benne hogy apuka jó hozzá állása nélkül nem ment volna!

40 hetes + 2 éves

2009. nov. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lányom 21 hós volt amikor be kellett feküdnöm a korházba. 4 hetet voltam bent, 3 hétig abszolút nem láthattam, mert éppen akkor volt az országban egy járvány, senkit nem engedtek bejönni. apa is úgy szökött be, h ott lehessen velem mikor visznek a műtőbe és h ő láthassa először a fiát. Hát igen, én sokat sírtam a lányom után, míg ő észre sem vette szinte, h nem vagyok vele. a nagymamák lesték minden óhaját.
2009. nov. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bízom benne,hogy Őt nem viseli meg.Nekem már a dondolattól is sírhatnékom van.Van még 10 hetem a szülésig igyekszem barátkozni a dologgal.
2009. nov. 25. 14:33
 4/4 anonim ***** válasza:

Én jobban félek attól, hogy apa hogy fog boldogulni a gyerekkel. A gyereket nem féltem, jól elvan ő mással is-nélkülem- így szoktattuk.

Jobban félek attól, hogy apa hogy fog helytállni háztartásügyileg, meg türelem ügyileg-sokszor már munkából hazajőve az a 2-3 óra is sok neki a gyerekkel, nem ám napi 24 óra... nem beszélve arról, hogy én fektetem-ezen változtatni fogok még szülés előtt- de éjjel apával egyáltalán nem nyugszik meg, csak velem... Na és már ha apa meghallja egyáltalán, hogy be kéne menni a lányhoz, mert nem erőssége felébreni rá...

Szóval én jobban féltem a most 17 hós lányom, aki szüléskor 21 hós lesz apától, mint fordítva...

2009. nov. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!