Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12-14 hetes kismamikkal...

12-14 hetes kismamikkal beszégetnék, akik első babájukat várják! Esetleg valaki benne lenne, hogy együtt izguljuk és örüljük át ezeket a csodás napokat?

Figyelt kérdés
22 éves 13+2 hkm :)
2013. aug. 18. 16:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szia. Én 25 éves vagyok, 14+3-nál tartok. :-) jelenleg itthon pihizek, mert hatodik héttől veszélyeztetett vagyok. Kb. akkor egy időben szülünk. Én február 13-ra vagyok kiírva. Nekünk ő lesz az első babánk. :-)
2013. aug. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én 13+5 hetes vagyok, de második baba.. :D Azbaj? :D Kedves első válaszoló megkérdezhetem hogy miért lettél veszélyeztetett ilyen korán? :( Csak mert kicsit félek, mert ez a terhességem teljesen más mint az első.. "olyan fájdalmasabb" és legközelebb csak 2 hét múlva megyek dokihoz hogy megkérdezhessem nem lát-e valamit.. köszi :)
2013. aug. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Bevérzésem volt a hatodik héten és rengeteget görcsölök. Már négy napja menzesz szerű görcseim vannak, de a doki szerint minden rendben. Én vettem azért itthonra doppler készüléket, hogy nèha meghallgassam a picit. Ha hallom a szívverését, megnyugszom :-)
2013. aug. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Sziasztok! Én 12 hetes vagyok és 27 éves, első baba. Most pénteken megyek majd a genetikaira de annyira izgulok, hogy minden rendben legyen!
2013. aug. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Én is itthon vagyok egyébként,de nem azért,mert veszélyeztetett vagyok,hanem mert májusban otthagytam egy állást,júniusban államvizsgáztam,rá egy hétre pozit teszteltem és már párom nem akarta,hogy munkába álljak..nalunk első hónapban sikerült :) Nálatok sokat kellett várni a picire?


Utolsó biztos minden rendben lesz!Egyébként még én is várok az eredményre :/

2013. aug. 20. 12:47
 6/15 anonim válasza:
Utolsó vagyok. Neked mit mondtak a genetikain? Mekkora volt a babád mérete? Én sem dolgozom azaz táppénzen vagyok de így még hosszabbnak tűnnek a napok.
2013. aug. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
A leletet nem kaptam meg,de a doki azt mondta éppen a korának megfelelő és semmi rendellenességet nem lát...de azért a véreredményt nagyon várom,de csak a 15 heti vizsgálaton kapom meg..nem értem miért..nálunk (Szlovákia) kicsit másként mennek a dolgok...
2013. aug. 20. 19:04
 8/15 anonim ***** válasza:
Én a 25 éves mami vagyok. :-)Nekünk elsőre sikerült a fogamzásgátló abbahagyása után. Most már lassan 15 hetes vagyok és már érzem a pici rugdosását. Fantasztikus érzés. Ne parázzatok a 12. uh miatt. Életem egyik legszebb napja volt. :-) Apuka is benn volt és nagyob élvezte. Benne akkor tudatosult csak ténylegesen, hogy apuka lett:-)
2013. aug. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Én is sokat görcsölök, de csak holnapra van időpontom a dokihoz. Remélem nincs semmi baj. Nektek amúgy milyen genetikátok volt?? Engem csak megnézett uh-n a doki megmérte a nyaki redőt azt mondta minden rendben és kész. :/

2013. aug. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Kb. nekem is ennyi volt a genetika,meg megnézte meg e a lábai,kezei :P Eleinte én is sokat görcsöltem,de most már nem..csak a szörnyű fejfájástól szenvedek :( Ti híztatok már valamit?
2013. aug. 21. 17:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!