Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj, ha nem érzékenyek a...

Baj, ha nem érzékenyek a terhesség alatt a melleim?

Figyelt kérdés

Nekem nem érzékenyek a melleim, pedig állítólag kéne de nekem max csak kicst és csak néha. Még az elején az volt de akkor se nagyon. Lehet h közbe vmi baj történt?

Bár a többi tünetem megvan (hányinger, hányás, fáradtság).

A hasam is fájdogált az elején de az már nem, most inkább olyan furcsa érzésem van az alhasamba, nem fájdalmom vagy görcs hanem más.

9hetes vagyok most

Köszi a tapasztalatokat/ válaszokat


2007. okt. 7. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ne aggódj nekem se érzékenyek a melleim, néha egy kicsit fáj-de nem több (én is 9 hetes vagyok:))

A többi tüntet nálam is megvan, túlzottan is:((

Mindenkinél máshogy jelentkezik, ez nem baj.

Emiatt ne stresszelj, attól lesz rosszabb.

2007. okt. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Nekem semmilyen tünetem nem volt a hasfájáson ki´vül,ami amúgy is elmúlik.Van akinél eggyáltalán nem is jelentkeznek.

Ne aggódj biztosan semmi probléma.25 hetes kismama.

2007. okt. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem egyetleneggy tünetem nem volt kivéve a tul sok gyomorsavat a terheségeim vége fele.Most várom harmadik gyermekem és a helyzet változatlan"most sincs semmi tünetem"ugyhogy szerintem emiatt ne aggódj.Grat a babához:)31hetes kismama:)
2007. okt. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem érzékenyek voltak a melleim kb a 10hétig aztán mostanra már nem is érzem oket (15.hetes) mindenkinél máshogy van ez... baj biztos nincs neaggódj, a baj nem ott kezdodik hogy nemérzékenyek a melleid...
2007. okt. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!