Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez a tarkóredő érték rendben van?

Ez a tarkóredő érték rendben van?

Figyelt kérdés
Ma voltunk uh.-n 11+2 hetesen uh és mensi szerint is, 4 szer mért az orvos tarkóredőt, mert mindig kicsit úgy fordult a baba hogy mégjobban látszódott, 2,5-1,8-2-1,9 végül a 2őt írta be, orrcsont is volt, 2,5 mm azt hiszem. De behívott hétfőre kontrollra, mert a baba mérete annak a határán van amikor már csinálhatnak genetikait. Akkor szerintetek hétfőn is rendben lesz minden? Végül azt mondta hogy addig még nő egy picit a baba :) Szerintetek?

2013. dec. 19. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ott volt az orrcsont, nincs gond :)
2013. dec. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem lesz gond,csak megnyugtatásból hív be még egyszer. Nyugi
2013. dec. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindegyik mért érték 3mm alatt van, tehát szerintem nincs okod aggodalomra.
2013. dec. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezt a vizsgálatot a 11-13 hét között végzik. Ha elmennél pont 13 hetesen, addigra lehet, hogy 3mm körül lenne a redő.

Nem elkeseríteni akarlak, de ezért hívott be kontrollra.

2013. dec. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ma voltam kontroll uh-n, 11+6 naposan, 1,6 mm a tarkóredő hüvelyivel csinálta az orvos, múltkor meg hasival egy másik, jól elmérte, most már megnyugodtam, ja és kisfiú gyanús a babám :D
2013. dec. 23. 15:54
 6/7 anonim ***** válasza:

Gratulálok! :)

11 hetesen a hasi UH azért elég merész...


Boldog Ünnepeket :)

2013. dec. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, viszont kívánom :)
2013. dec. 24. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!