Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Járt így valaki vagy hasonlóan?

Járt így valaki vagy hasonlóan?

Figyelt kérdés
Gyógyszert szedtem előző hónapban, de március 6.- ától elfelejtettem aztán hagytam is mert majd elkezdem a következőt. Március 9-10 elég sokszor voltunk együtt a párommal, 11-12 vérezgettem de alig. Nem is kezdtem el a gyógyszert. Most ugy egy hete fájt a mellbimbóm piros volt, a mellem meg duzzadt,de az most már nem fáj. Fel vagyok fújódva, szúr a hasam folyamatosan, és a pisilésről ne is beszéljek. :) Szerintetek? Teszteltem de negatív lett. :/ Most április 7-8 kellene megjönnie. Köszi a válaszokat!
2013. ápr. 4. 03:24
 1/4 A kérdező kommentje:
Jahh és a gyomrom is szorakázik folyton gyomorsavam van régen nem volt. És nagyon fáj a derekam,fáradt vagyok. :/
2013. ápr. 4. 05:27
 2/4 Huncutka001 ***** válasza:
Szerintem túl koraiak lennének ezek a tünetek, hisz még van egy heted a menzeszig, ami azt jelenti, hogy kb múlt hét körül volt pé-d, vagyis akkor eshettél teherbe, és ilyen korán még ezek a tünetek nem jelentkeznek. Nekem akkor jelentkezett az első tünet, amikor egy napja késett, akkor is épp hazafelé jöttem a munkából, és elkezdtem émelyegni a buszon. A derékfájás nekem csak a vége felé kezdődött :)
2013. ápr. 4. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon koraiak lennének a tüneted. Ilyenkor még senki sem érez semmit. Szerintem csak a tabletta abbahagyása miatt van meg mert be akarod magadnak beszélni, hogy terhes vagy.
2013. ápr. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én nem élem bele magam semmibe, de ezek vannak én most amikor teszteltem akkor gondoltam hogy gáz van. Voltam az ügyeleten, ott azt mondták menjek nőgyógyóhozz. :/ Furcsán érzem magam és mondom folyamatosan szúr a hasam. És a gyógyszernek nincs semmi köze mert azt mondta a doki hogy 24 óra alatt kiürül a szervezetből mert nagyon gyenge amit szedtem. És peteérésem most most márc 11 körül. Járt igy valaki?
2013. ápr. 4. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!