Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem terveztünk babát, de a...

Nem terveztünk babát, de a reggeli tesztem pozitív! (? )

Figyelt kérdés

Védekeztünk gumival minden alkalommal. Fogalmam sincs, hogy hogyan lettem terhes. Na szóval a helyzet, az hogy a párommal beszélgettünk két hónapja, hogy még nem vagyunk felkészülve egy picire. Nem anyagi okok végett, és nem is azért, mert rossz lenne a kapcsolatunk. Májusban házasodtunk össze, 24 évesek vagyunk. Kisebb-nagyobb szülői segítséggel van egy családi házunk, ahol lenne hely a picinek is.

Mivel két hetet késett a mensim ma és tegnap is teszteztem. Mind a kettő pozitív lett:) Hogy mondjam meg, hogy terhes lettem? A párom az a fajta ember, akinek a fejébe nem lehet belátni. Néha olyasminek örül aminek nem kéne, aztán fordítva, valamikor dühös lesz. Amúgy mostanában van elég baja, mert nagyon úgy tűnik, hogy a szülei elválnak:( Ezért a munkahelyén se tud 100%-n dolgozni. Szóval igazán nem tudom:( Hogy mondjam meg neki? Milyen körítéssel?


2013. dec. 16. 19:29
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén és egyenesen, mutasd meg neki kérdezd meg tudja e mi az. Korotok, hátteretek adott, a baba pedig jönni akar. Beszéljétek meg, bärmi is, de a kettőtök döntésének kell lennie.
2013. dec. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj Pisti, nem tudom hogy tortent, de terhes vagyok.
2013. dec. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen. Megmondod hogy terhes vagy. Aztán hagyj neki időt, hogy feldolgozza a hírt. Ne kérdezgesd 10 mp-enként hogy "ugye örülsz, hogy legyen tovább?".
2013. dec. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
43%
Lehet, hogy elcsépelt, de jön a karácsony. Várj addig, és akkor mond el neki. Lehet, hogy 'sokkot' kap, de az is lehet, hogy maga a karácsony hangulata miatt jobban fogadja majd, mint amúgy tenné. És igaza van az előttem szólónak. Hagyd, hogy feldolgozza. Ha örül neki, azt úgyis egyből látod, ha nem lesz látható jel, akkor fel kell dolgozni. A véleményét úgyis el fogja mondani, csak hagyj neki időt.
2013. dec. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen csak mondd meg neki. Lehet, hogy először sokkot kap, de az is lehet, hogy egyből örülni fog neki. Végül is a családi hátteretek és a korotok is adott. Ha majd elmondtad neki, meséld el, hogy hogyan reagált rá. :)
2013. dec. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

"Lehet, hogy elcsépelt, de jön a karácsony. Várj addig, és akkor mond el neki. Lehet, hogy 'sokkot' kap, de az is lehet, hogy maga a karácsony hangulata miatt jobban fogadja majd, mint amúgy tenné. "


Ez nem egy tervezett terhesseg. En igencsak rosszul ertekelnem, ha eltitkolna elottem a parom. Igy egyertelmu, hogy nekem semmi beleszolasom nem lenne, hogy megtartsuk e.

2013. dec. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtatok. Szerintem megvárom a karácsonyt:) Persze írni fogok, hogy mi volt a reakció. De írjatok még, más nem ötleteket, mert akkor kicsit kreatívabb akarok lenni:)
2013. dec. 16. 20:00
 8/33 A kérdező kommentje:
Most láttam, hogy jött még egy válasz. Persze ő is dönteni fog a babuci sorsáról.Kezdetek elbizonytalanítani.
2013. dec. 16. 20:03
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
De minek kreativkodni meg varni, ha nem akar gyereket????
2013. dec. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne várj karácsonyig. Minél előbb mondd el neki, ess túl rajta. Karácsonyig még több, mint egy hét van, addig minden nap ezen fogsz rágódni, stresszelni.
2013. dec. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!