Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 terhes vagyok és a napokban...

21 terhes vagyok és a napokban elkezdett fájni a szemérem csontom. Főleg amikor sokat megyek estére fáj. Másnál is van ez?

Figyelt kérdés
2013. dec. 20. 15:55
 1/8 anonim ***** válasza:
21+5 hetes vagyok, és (eddig még) nem éreztem ilyet.
2013. dec. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban:-) Szokj hozzá, ez már nem múlik a végéig...lehet, h átmenetileg javul néha, de teljesen nem múlik és később csak rosszabb lesz.

39+2 hkm

2013. dec. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
En 30hetes vagyok,pàr hete kezdődött..ha leguggolok màr rendesen fàj amikor felàllok.azt mondjàk normàlis,és hogy ez csak rosszabb lesz.:-(ugyhogy kitartás mindenkinek.
2013. dec. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

igen, kb. ilyen tájt éreztem eloszor. azóta hol jobb, hol rosszabb. nekem háton fekvésnél is nagyon fáj, sot alig tudok akkor felkelni, meg megfordulni is. Ha sokat megyek akkor is fáj. De változó. Hol jobban hol kevésbé.

27 hetes kismama

2013. dec. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, de nem tudom hány hetesen. A keresztcsontom viszont még sokkal jobban fájt, hasogatott is sokszor. Ez a hormonok miatt van, a szervezet készül a szülésre, lazulnak az ízületek.
2013. dec. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
húú hát elég kellemetlen tud lenni és fájdalmas pár hétig szenvedtem vele most viszont elviselhető és alig veszem észre!:) 38hkm
2013. dec. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az első terhességemnél is volt ez de csak az utolsó néhány hètben. Nem gondoltam hogy ilyen korán ki fog ez jönni modt, de úgy látom nem vagyok egyedül ezzel! Az elsőnél csak 22-ik héten éreztem a mozgást, ezzel pedig már a 16-ik héten! Mára már rendesen rúg és a hasamon kívül is érezhető ha férjem odateszi a kezét... Azt mondja valami szörnyeteg készül odabennt!
2013. dec. 21. 00:04
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a 22.hétben járok, én kb. 3 napja tompa nyomást érzek szemérem tájon. A kezdetektől keményedik is a hasam, ìgy eléggé megilyedtem. Holnap megyek miatta a dokihoz, telefonon konzultáltam vele is e maitt. Azt mondta szerinte csak tágulas, de a biztonsag kedvéért megvizsgál. Remélem igaza lesz!

2014. jan. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!