Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az baj hogy eddig minden (3)...

Az baj hogy eddig minden (3) uhn aznarca előtt volt a kicsi keze?

Figyelt kérdés
2013. dec. 22. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:
nem
2013. dec. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én sem láttam soha az arcát, mert mindig belefúrta a lepénybe :-) Miért lenne baj? 32 hkm
2013. dec. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nálunk mindig egyértelműen mutatta, hogy fiú...

De az arcát nem láttam sosem.

2013. dec. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Valamennyire làtszik az arca,orrcsont kivehető volt?mind 12 hetesen es mosr 15 hetesen voltm, de mindig ott babaràl, hol simogatja hol takarja...màr azon kezdtem agyalni ehet nem tudja leeresztenia kezèt....meg olyan kis finoman lustàn mozog, nehogy valai izom naja legyen....

A nemisègèt persze mutogatta ő is, màr egyèrtelműen fiú...

2013. dec. 22. 16:54
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Szerinted miért csinálja az UH-t a doki? Azért, hogy te gyönyörködj a babában? Az orvos azért csinál rendszeresen uh-t, hogy megnézze, hogy rendesen fejlődik-e, ép-e, egészséges-e, stb..

Gondolod, hogy a dokinak nem tűnt volna fel, ha ez valóban baj lenne? De meg is kérdezhetted volna ott helyben, hogy ez rendben van-e.


Tipikus gyékás túlaggódás...

2013. dec. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az én kislányom is nagyon szégyenlős, mindig eltakarja az arcát :)


A dokival mindig jót nevetünk rajta, de soha eszembe sem jutott emiatt aggódni.


Te se aggódj mindenféle butaság miatt, mert bele fogsz őrülni a terhességbe. Ha valami baj lenne a doki mondaná, küldene további vizsgálatokra, ha pedig valami neked nem tiszta, akkor kérdezz rá nyugodtan, válaszolni fog.

2013. dec. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát ez nem éppen baj, hadd helyezkedjen már úgy, ahogy akar :). Nálunk hol a lába, hol a keze van az arca előtt. Neki így jó, ez nem gond.
2013. dec. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

dehogy baj - ha meg tudták nézni az orrcsontot, tarkóredőt, akkor meg főleg nem

az én kislányom is szégyellős, pontosabban "meg van sértődve", hogy figyeljük :) ezért rendszeresen befordul és csak a hátát meg a popsiját tudjuk megtekinteni :D

2013. dec. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!