Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, csak én vagyok...

Kismamik, csak én vagyok ilyen "szerencsétlen" vagy ti is jártatok már úgy, hogy valamit nagyon kívántatok megettétek aztán egyből kihánytátok? 10 hkm

Figyelt kérdés
2012. jan. 24. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Én az elmúlt hetekben csak így jártam.

Mostanában érzem jobban magam és rekord, hogy 1 hete nem hánytam.

16. hétben vagyok most és borzalmas rosszul voltam hetekig.

2012. jan. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mikor terhes voltam, befaltam vagy egy kiló szőlőt. Szerintem le sem ért az utolsó szem, és már kint is volt az egész.
2012. jan. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem csak te vagy ilyen "szerencsétlen" (egyébként én is így hívom magamat amikor így járok). Igen, volt hogy napok óta megkívántam egy olyan ételt amit anyukám nagyon jól tud csinálni, aztán amikor megcsinálta, megettem és azonnal ment is ki... Nem mertem neki elmondani mi történt de észrevette, és nem is volt mérges. :-D Aztán volt olyan is hogy megkívántam valamit, a párom ki is ment érte a boltba, elkészítettem aztán ott hagytam az egészet mert elment tőle a kedvem. Szóval kitartás! És jó babázást neked! :-)
2012. jan. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a 15ik hétig voltam,így.
2012. jan. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pár napja meghaltam volna, ha nem ehetek olyan jó régimódi "talponállós" hamburgert. Eszméletlen jól esett, de az utolsó falat sem ért le, mikor megtörtént a baj.
2012. jan. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!