Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egyes kismamak hogy tudnak...

Egyes kismamak hogy tudnak ilyen sokat hizni?

Figyelt kérdés

Termeszetesen nem a hormonbajos mamikra gondolok, az teljesen ertheto. Tobb helyen is olvasgatok sztorikat, es egyesek olyan sulygyarapodasrol irnak, hogy az agyam eldobom.....9 hetesen 15 kg??

Termeszetesen nem all szandekomban megbantani senkit, csak elgondolkodtam......nem onfenyezesbol, de en 21 hetes vagyok, es eddig egy dkg felesleg nincs rajtam.......mondjuk en sokat mozgok, de akkor sem ertem....egy egeszseges kismama, aki nincs "agyhoz kotve", hoy tud ennyit hizni???

Azt nem tudom elkepzelni, hogy annyit nassolnak meg esznek, rengeteg kismamit ismerek, akik -ugyanugy mint en-, teljesen normalisan taplakoznak, de nem viszik tulzasba, nemhogy edesseget enni.....

Tenyleg nem szeretnek senkit megbantani, ne vegyetek magatokra, csak egyszeruen nem tudom elkepzelni.....

Ti mit gondoltok? Volt valaki ilyen helyzetben? Meselnetek?

Udv, Nati



2013. dec. 23. 22:01
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
20as, en veletlenul se akartalak megbantani/leszolni, direkt odairtam hogy senki ne vegye magara. Sajnalom, ha felreertetted.
2013. dec. 24. 15:47
 22/25 anonim ***** válasza:

11 es vagyok èn pl nem is szeretem a csokit cukrot stb, kenyeret pèksüteményt, húst is csak max a csirke mellet eszem meg....

Zöldsèg màniàs vagyok ès sült krumpli az utóbiról, lemondtam, mert egèszsègtelen. Kefírt teszek a salàtàmra mert nem birom a tejet kàlcium pedig kell, így is hízok, ès terhessèg előtt is híztam, ez az alkatom ezt dobta a gèp sajnos....egyedül a sport tartotta minimàlisan kordàban, de az most veszèlyeztetetsèg miatt tilos :*(

2013. dec. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
25 kg-ot híztam, mert letettem a cigit terhesség első napján, napi 2 doboz után aztán 33. héten korház után ágynyugalom. Ja és napi szinten 1 kg zöldséget megettem.
2013. dec. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Én nemsokat változtattam az étkezésemen, az első három hónapban 4 kilót fogytam aztán a 28-30. héttől durván fejött kb 10 kiló. Persze látszott picit de maximum 4-5 nem 10. Most a 35+5 ben tartok ott hogy a kezdeti súlyomhoz képest húsz kiló, ami döbbenet, mert tényleg alig látszik, a hasam hatalmas de ugyanaz a terhesnadrág jo rám mint 5 hónapja...
2013. dec. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Ja még annyit hogy 21 hetesen még én is ragyogtam és büszke voltam, hogy szinte jobban nézek ki mint valaha és semmi plusz...aztán egyik vizsgálatkor jött a döbbenet, hogy 5 kiló plusz...utána megint...pedig úsztam, mozogtam...
2013. dec. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!