Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák a terhesség ideje...

Kismamák a terhesség ideje alatt igénybe tudnak venni útiköltség térítést amikor orvoshoz mennek?

Figyelt kérdés
2009. okt. 15. 11:10
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Szia miért ilyen is van?
2009. okt. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Én még ilyenről nem hallottam. Ennyi erővel mindenkinek adhatnának, akinek orvosnál van dolga...
2009. okt. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs, mire föl is lenne... Milyen orvos látagogatásakor és kinek van költségtérítés?
2009. okt. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Havi Budapest - bérlet kisgyerekeseknek

3 700 Ft

terheseknek nincs feltüntetve, igy gondolom nincs semmi kedvezmény!

2009. okt. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Orvoshoz járáskor van költségtérítés, tehát jogos a kérdés.

Valahol máshol nézz utána a neten, mert itt senki nem tudja, úgy látszik.

2009. okt. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem a közeli nagyvárosba kellett járni NSt-re és arra kaptam a háziorvostól utiköltséges papírt autóra.

De csak akkor amikor a kórházba kellett menni. ha magándokimhoz mentem akkor nem adnak!

A háziorvostól tuti meg tudod kérdezni.


Nekem ez 2 éve volt.

2009. okt. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem,mert most terhesség ideje alatt táppénzen vagyok és így havi 30ezer forintot kapok.Mivel albérletben is lakunk már nem tudom megvenni a havi 5700 Ft-os bérletet.Viszont orvoshoz havonta 3-4szer kell mennem kötelező vizsgálatra és egy út nekem 1000 Ft ba kerül.Hallottam,hogy bizonyos esetekben van útiköltség térítés csak azt nem tudom,hogy milyen esetekben.Meg azt is tudom,hogy nálunk Miskolcon aki gyedben vagy gyesben részesül azok útazhatnak kismama bérlettel ami megegyezik a diák bérlet árával.Csak sajnos én még csak táppénzt kapok.Azért köszönöm a válaszokat és majd megérdeklődőm az orvosomnál is legközelebb!
2009. okt. 15. 13:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Városon belül szerintem nincs, csak ha vidékről utazol be.
2009. okt. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!