Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Májusban szülő kismamák,...

Májusban szülő kismamák, milyen babaruhákat vesztek, és miből mennyit?

Figyelt kérdés
56-os 62-es méretre gondolok főként...rövid ujjú, hosszú ujjú...
2013. dec. 26. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Én 50-esből 6 bodyt, 56-osból 9-et, 62-esből szintén 9-et (hármasával vannak csomagolva), 50-esből 3 pamut rugit, 56,62-ből 9-et, 3 pár zoknit mindhárom méretből, 1-1 kardigánt 56-62-es méretekből és 1-1 itthonról elmenős ruhát minden méretből (orvoshoz, védőnőhöz) és 1-1 sapit.

Bodyból csak rövid ujjút szeretnék, ha megint 17 fokos nyár lesz, akkor úgyis kell a rugi.

2013. dec. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem már van egy lányom és most útban van a második baba május 25-re vagyunk kiírva de császáros leszek szóval hamarabb.Ha lány lesz szinte semmit nem kell vennünk ha fiú akkor mindent.Body-ból kell hosszú rövid, hosszú ujjú rugi ujjatlan, pulcsik kocsikabát harisnya kocsicipő,sapi szóval minden kell ami egy újszülöttnek.Tavaly márciusban még nagy hó volt az április meg hideg volt májusban nem voltak nagy melegek és most sem lesz.
2013. dec. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindenbol 2x annyit, mert ikreim lesznek, de ha csak egyet nezunk :

50es body illetve rugi : 9 db (harmasaval csomagoltak)

56os szinten ugyanebbol ugyanennyi

62es body : 6db, rugi : 3db

Pamut nacikbol van meg egy tucat, fejenkent 10 biztos, bar abbol csomot kaptunk is karira.

Bodybol ujjatlan es hosszujjut vettunk, rugibol rovid es ho

2013. dec. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3as vagyok, bocsi, meghulyult a telefonom :)

Szoval rugibol rovid es hosszujjut vettunk.

Zoknibol szerintem sosem eleg, abbol a bebik fejenkent kaptak kb. 20 part, vekony sapibol 5-5.

Mast meg nem nagyon vettunk, kaptunk felsoket, rengeteget, de annak a nagy resze meg nagy, en kivarom a marcius-aprilist, aztan akkor befejezem a vasarlast :)

Udv, Nati

2013. dec. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!