Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák hányadik héten...

Kismamák hányadik héten kezdtétek mosni, vasalni a babaruhákat?

Figyelt kérdés
és az ágyneműt? kocsi huzatot is kimostátok?mikor pakoltatok össze?
2013. dec. 16. 16:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11%

35. hétnél előbb soha nem.

Őszintén vasalni csak az első gyereknél vasaltam és nála is csak amíg nem született meg, utána már nem.

Többi gyerekemnél csak a textilpelust vasaltam ki, aztán legkisebb gyerekem nem bírta a textilpelust, mert az érdes felülete kisebesítette a bőrét. Úgyhogy ő a férjem pamut pólóin feküdt, amiket 40 fokon mostam és szintén nem vasaltam...

2013. dec. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

33 héttől folyamatosan. :)

Babakocsink nincs még, majd szülés veszünk. Igen, kimosom a mózes huzatát.

Minél hamarabb össze kéne, mert félek, hogy még idén megszülök. 34hkm

2013. dec. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Szia! 36.hétben vagyok!

A kòrházi csomagot 2 hete raktam össze.

A babaruhák,plédek,textilpelenkák mosása egy hete ment,ma fejeztem be at utolsò adag vasalást. A babakocsi tisztításával még nem foglalkozom,mert ùgyis 3-5 hetes lesz,mire először kiviszem a babát,így ráérek majd akkor megtakarítani.3 kiságyba valò szettünk van +3 lepedő. Ebből 2-t kimosok és teszem a szekrénybe,amit pedig akkor szeretném,hogy fenn legyen mikor haza jövünk,így míg a kòrhàzban leszünk anya kimossa,kivasalja hogy minél frissebb legyen :) Ja és még a cumik,cumisüvegek,csörgők kifőzése van hátra.

2013. dec. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ma töltöttem a 37. hetet és ma kezdtem el kimosni őket.
2013. dec. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
30%
Miért csak 3-5 hetesen viszed ki??
2013. dec. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
39. héten mostam, én nem vasaltam.
2013. dec. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
34,majdnem 35 hetes vagyok,az első adagot szerintem a héten fogom kimosni,vasalni.Kocsi huzatot most szerintem ki fogom mosni,mert leharcoltuk kicsit,lányomnál még nem mostam...Összepakolni szerintem majd csak januárban.
2013. dec. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
32 hetesen kezdtem a mosást, nem egyszerre, vasalást is apránként csináltam, kb 35. hétre lettem mindennel kész, kórházi pakkot a 35-36 hét között raktam össze, kocsi huzatot nem tervezem kimosni.
2013. dec. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

betegácsitól, azaz a 6. hónaptól kezdve folyamatosan a baba holmiját rendezgettem, mostam, pucoltam :) az összepakolást is nagyon korán megcsináltam - mert unatkoztam amikor eljöttem a melóból, meg hát ki tudja... (végül is szülés előtt 8 nappal fekvős is lettem keresztcsonti idegbecsípődés miatt, szerencsére csak ekkor, de szerintem pont az ilyen veszély miatt érdemes minél előbb elrendezni mindent.

én mondjuk nem vasaltam. én szinte sose vasalok, max. ha a párom olyan inget akar felvenni, ami gyűrődős, és a vállfán nem simul ki (szerencsére ez évente 1x ha van) :)

2013. dec. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!

A 33-34. héttől kezdtem a baba holmikat kimosni, vasalni. A babakocsit még akkor kitisztítottuk, amikor megvettük, mert még jó idő volt. Mostanra lettem kész úgy mindennel (kórházi csomag, plusz baba cuccai), hogy már tényleg csak a babucim hiányzik! :) 38+4 hkm

2013. dec. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!