Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hirtelen tör rám az éhség,...

Hirtelen tör rám az éhség, gyorsan ennem kell ilyenkor, s aztán olyan hangos bélműködés kíséri, hogy hihetetlen. Hogy vagytok ti ezzel? 6 km.

Figyelt kérdés
2009. nov. 27. 06:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez a hangos bélműködés valószínűleg a gyors evés miatt van. Próbálj lassabban enni és jól rágd meg az ételt. Főleg mert ilyenkor amúgy is lelassul az emésztés. Egyébként én is így voltam. Hirtelen tört rám is az éhség és ha nem ettem rosszul voltam.
2009. nov. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen.
2009. nov. 27. 07:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezzel én is pont így vagyok. Csak nekem még mellé társul az állandó hányinger, még hajnalban is, úgyhogy még aludni sem tudok, és néha hasmenés is.
2009. nov. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem éjjel három körül kipattannak a szemeim, kaja + pisi, hányinger még nincs, félek, hogy nem fog elkerülni. Hány hetes vagy?
2009. nov. 27. 09:05
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is pont így volt,hirtelen éhség,azzonal enni kellet éjjel is!Viszont én a terhesség alatt egyszer sem hánytam!Nekem inkább mostanában a 37.héttől van hányingerem!

Boldog babavárást!!!!

2009. nov. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem sincs hányingerem. Megkérdezhetem, hogy mit vársz? Kívántál savanyút vagy édeset? Én inkább savanyút.
2009. nov. 27. 12:58
 7/7 A kérdező kommentje:
Hány kilót híztatok a végére?
2009. nov. 28. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!