Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Előfordulhat, hogy pár héttel...

Előfordulhat, hogy pár héttel előrébb járok a terhességgel?

Figyelt kérdés
Most vagyok 26 hetes várandós, de szerintem előrébb járhatok. Abból gondolom,hogy a számítások szerint pont 4 hetes 1.naposan csináltam meg a tesztet,mert akkor már 3 napja nem aludtam éjjel a hányingertől. Hozzá tenném nem beszéltem be magamnak,mert PCOS-om miatt nem gondoltam,hogy a próbálkozás 3. hónapjában terhes leszek. 14 hetesen már éreztem a kicsi babám rugdalását és most meg már a hasam hatalmas,és nagyon fáj a derekam éjjel is fáj. Első terhességemnél mind ez jóval később jött. Na meg még azt sem mondhatom,hogy sovány testalkatú vagyok,azért éreztem előbb,mivel molett vagyok. Lehetséges,hogy 2-3 héttel előrébb járok? Vagy azt az orvosnak észre kellett volna vennie? Mivel nem volt rendszeres a menstruációm,ezért 28 napos ciklussal számolta ki a szülés várható időpontját. Köszönöm a válaszokat!
2013. dec. 27. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
uh alapján mekkorának felel meg?
2013. dec. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mindig egy doki nézett idáig,őszerinte normális a terhességi hétnek megfelelő nagyságú. Bár ha összehasonlítom a nagylányom és a pici értékeit a pici mindig nagyobb. Csak azért kérdezem,mert azért jobb lenne felkészülni rá ha előbb jönne,mert nekem pár hét is számít.
2013. dec. 27. 14:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Én éreztem 14 hetesen (a saját férjem sem hitte el, aki orvos, de utána letesztelt, és valóban éreztem), én is pont 4 hetesen csináltam tesztet, és délutániból lett rikító pozitív, addigra már 4 napja hánytam mindentől, a hasam pedig már 18 hetesen szépen látszott, pedig eléggé vékony és edzetlen voltam, a cukorterhelésen pedig már azt hitték, hogy a 32. heti vérvételre jöttem. 39. héten született, nem mérték soha nagyobbnak. Ja, és én is PCOS vagyok, és nálunk is a harmadik próbálkozós hónapban fogant meg. :)))
2013. dec. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szintén PCOS, 14 hetes vagyok. Többedik terhesség hamarabb látszik és hamarabb érezzük a magzatmozgást is. sztem normális.
2013. dec. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) Akkor megnyugszom,hogy elvileg nem jön előbb a picuri és mindennel időben végzünk :D
2013. dec. 27. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!