Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valamilyen előjele a...

Van valamilyen előjele a vetélésnek? Például napokkal a baj előtt?

Figyelt kérdés
Nincs semmi baj, csak sokszor van ilyen félelmem, mível első terhesség és még sok érzést nem tudok hova tenni. Néha szurkál, néha fáj a hátam, van, hogy menzi érzésem van, bár nincs erős görcs, de néha megijedek ha rosszul fekszem az ágyon és szúr a pocim.7 hetes babás
2008. júl. 15. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
szia a vetélésnek van,hogy semmilyen jele nincs mi is elveszítettük az első babánkat 8 hetesen de ez csak a 12.heti UH-n derült ki.Én akkor állandóan rettegtem,hogy valami baj lesz.Azt javaslom az összes ilyen gondolatot hessegesd el és nem lesz semmi baj.Most én is így tettem és már a 35.hétben járunk.Az agyad hidd el sok mindenre képes.NE GONDOLJ ROSSZRA.Csak az legyen elötted minden oké.Nekem a dokim azt mondta ha valamelyik baba el akar menni az el is fog ha valamelyik nem akkor fejen is állhatsz akkor sem lesz semmi baja.Jó babavárást és sok sikert.üdv
2008. júl. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És semmilyen előjel, vagy vérzés nem jelentkezett?
2008. júl. 15. 11:42
 3/5 anonim ***** válasza:

A vetélésnek több "formája" is lehet. Pl. elhalt vagy ki nem fejlődő magzatnál semmi jel nem tual arra, hogy valami nem stimmel, míg spontán vetélésnél heves, hosszantartó hasi görcs és vérzés (vagy barnázás) jelentkezik. Én ez utóbbit éltem át pár héttel ezelőtt (7 hetesen).

Igazából nem kell izgulnod, a tüneteid teljesen természetesek. Boldog babavárást!

2008. júl. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtatást.
2008. júl. 15. 11:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 10 hetes terhességet kellet megszakítani elhalás miatt. Semmit nem éreztem csak a rendszeres UH-ra mentem el, ott derült ki.
2008. júl. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!