Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31+2 vagyok, ma éreztem...

31+2 vagyok, ma éreztem többször is enyhe görcsöléseket, ez normális, ugye?

Figyelt kérdés
Meg kéne ijednem vagy ezek lehetnek Braxton-Hicks összehúzódások?Esetleg jóslók? Pihenek, magnéziumot szedek.
2013. dec. 31. 18:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze teljesen normálisak ne félj, pihenj és magnézium ennél nem kell több. Érezni fogod a szülési fájásokat. Nem tudom neked megmondani milyenek, de tudni fogod, hogy ezek azok, de addig még van 9 hét. 1 hos fiú anyukája.
2013. dec. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A Braxton-Hicks tejesen fájdalommentes. Én úgy írnám le, mintha egy láthatatlan kéz fogná a pocakod két oldalát és a köldököd felé húzná. Szerintem még csak nem is jóslók. 33 hetes vagyok és nálam a jóslók a következően néznek ki: rendszertelen görcsök, amelyek elég erősek és a comb felé sugároznak. Nem tartanak 30 másodpercnél tovább és 4-6-5-7percenként, össze-vissza jönnek. Egy óráig tartanak, aztán mintha elvágták volna, megszűnnek.Az enyhe görcsölgetés inkább a méh növekedése miatt lehet. Semmi gond, ne parázz! A magnézium és a pihi jót fog tenni! Boldog babavárást!
2013. dec. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!