Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes km vagyok. Mit...

33 hetes km vagyok. Mit tehetek most azért, hogy nagyobb eséllyel legyen tejem? Attól félek hogy nem lesz mivel még nem nőtt semmit a mellem.

Figyelt kérdés
2009. nov. 28. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem a mell méretétől függ, hanem a tejmirigyek számtól, működésétől. Kismellű nőknek is lehet sok tejük, és nagymellűeknek is semmi. A nagy mell különben is főleg zsírszövetből áll. A 33. héten még nem késtél le semmiről, a mellnek még jó sok ideje van felkészülni a szoptatásra.


Léteznek tejtermelést serkentő teák, krémek, nézz körül Herbáriában, DM-ben.

2009. nov. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így van, de ezeket a tejtermelést serkentő csodaszereket csakis szülés után kezd inni!!!
2009. nov. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos , hogy a fejedben eldöntsd te szoptatni akarsz. egyenlőre ez a legtöbb amit tehetsz. a mell méret valóban nem jelent semmit. ha megszülsz kezd el inni valamelyik szoptatós teát. az első h6 hétben minél többet pihenj, kérj segítséget a háztartás vezetésében. az első 6 hétben csak a babával foglalkozz, a többi maradjon a segítségre. Ha ez sikerül , akkor biztos tudsz majd sokáig szoptatni. ne gyötörd magad vajon lesz e elég tejed, a lelki gát is nagyon sokszor befolyásolja az anyatej termelődést. Tehát vedd úgy , hogy ez a legtermészetesebb dolog, h mi nők tudunk szoptatni és nem lesz semmi gond. Remélem tudtam segíteni és sokáig fogod szoptatni a kisbabádat. Addig is jó babavárást kívánok! 30 km-eüs
2009. nov. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!