Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már a 20-ik hétben vagyok, de...

Már a 20-ik hétben vagyok, de valahogy még mindig hihetetlen, hogy valaki növekszik bennem, és nem tudom teljesen átérezni. Egyedül vagyok ezzel az érzéssel?

Figyelt kérdés
Még nem nagyon érzem mocorogni, és nem tudom még elhinni, hogy anya leszek, más is érez így, vagy csak én?
2008. júl. 15. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Nem vagy egyedül,szerintem ez természetes.Én érzem a mozgását,de valahogy még mindig nem tudom teljesen elhinni,hogy ez bennem,velem történik.Szerintem csak akkor fog tudatosulni,ha már a kezedben tartod a picit.
2008. júl. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy egyedül. Nekem még most is fura ez a helyzet, pedig már 32 hetes vagyok. Igazából akkor fogjuk átérezni ennek a jelentőségét, ha velünk lesz a pici. Sokáig gyötört engem a gondolat, h. nem várom igazán a babát, de már tudom, h. ez normális. Nyugodj meg! Amint a kezünkbe tartjuk minden megváltozik.
2008. júl. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

Én pont így voltam. Szerintem nem lehet előre felkészülni erre azért van a kilenc hónap.

Nem baj hogyha nem érzed át teljesen ezt az érzést,ahogy növekszik majd a pici ill.elkezd mozogni akkor teljesen más lesz.

Nekem már 2 hetes volt a babám és még akkor is nehéz volt elhinni hogy anya lettem. :)

Nagyon furcsa volt.

Ne izgulj egy idő után már természetes lesz.

2008. júl. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 31 hetesen is ugyanezt érzem. Pedig mocorog meg minden, de el nem tudom képzelni, hogy mi lesz ha kijön.
2008. júl. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

En 19 hetes leszek,de en is igy vagyok ezzel annak ellenere h en mar erzem ot mocorogni!Sot!Az urfinak altalaban mindig akkor van kedve ficankolni mikor en aludnak olyan ejfel es 1 ora kozott...

Nem csak nekem hihetetlen hanem a ferjemnek is annak ellenere h nalla jobb ferjet el sem tudnak kepzelni...nekem meg o is hihetetlen,hogy van nekem!

De en is alig varom mar h a kezemben tartsam es szerintem addig meg szamtalan mas ehhez hasonlo dolog jut majd az eszunkbe.

Gratulalok a babahoz!

2008. júl. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Én 20 hetes vagyok és mindig az ultrahangon lepődök meg, hogy tényleg ott van!:-) És ficánkol a mi kis drágánk!Nagyon örülünk neki, de furi, hogy van nekünk! Igazából nem is érzem magam terhesnek, mert semmilyen panaszom nincs és reméljük nem is lesz! Áldott állapotban vagyok, bár csak a dinnye formájú hasam emlékeztet rá!
2008. júl. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!