Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes kismama vagyok, Mit...

KingCunyka kérdése:

23 hetes kismama vagyok, Mit tegyek vizesedés ellen?!

Figyelt kérdés
Kb...4hete kezdtem el vizesedni,az elején még csak egy kicsit de mára már egyre jobban...és ma reggel óta mind2 kezem fáj(de főleg a bal) és eléggé be is van dagadva,a lábaimmal is ugyan ez a helyzet...Ez már a toxémia vagy csak kezd kialakulni?? Nagyon megijedtem.
2014. jan. 2. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Az előző terhességemmel 16 hetesen kezdtem el fokozatosan és a végére katasztrófa lett +30kg.Fekvésen és a lábak pockolásán kívül esetleg só mentes étel de nekem ezek sem segítettek.Az egyik orvos azt mondta ne igyak sokat a másik meg azt hogy igyak sokat...szóval magyarul mindegy mit csináltam sokat ittam vagy keveset akkor is idő haladtával egyre rosszabb lett.Utolsó 3 hónap csak fekvés pisilni keltem fel de akkor 180-ra felment a vérnyomásom meg szédülni kezdtem.Úgy néztem ki mint egy mislenbaba.Ha megnyomta egy helyen a lában szó szerint folyt a víz belőle mint mikor ráöntesz egy pohár vizet.Esetleg ha még kíváncsi lennél valamire kérdezz nyugodtan.
2014. jan. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Homeopátiás szereket merem ajánlani,most nem jut eszembe a neve,de a homeoinfo.hu keress rá!!!
2014. jan. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
huha....hàt remélem én nem jàrok igy ...14én kelk mennem dokihoz, eemélem addig nem rosszabbodik...nagyon fàj a kezem meg a làbam is ,ez is a vizesedés miatt van???
2014. jan. 2. 20:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen a vizesedés miatt van sajnos nekem is nagyon fájt alig bírtam fogni stb de kitartás megéri :)))
2014. jan. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Min újság veled, kedves kérdező?
2014. márc. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!