Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetis terhes vagyok, de...

20 hetis terhes vagyok, de még nem érzem teljesen a baba mozgast, ez nagy gond?

Figyelt kérdés

Jövöhéten kell mennem a nőgyógyaszhoz, ugyhogy addig a ti véleményetekre vagyok kiváncsi.

Kb a 15-16héten éreztem az első kis rezzenést, aztan egy ideig semmi. Néha néha szoktam érezni olyan kis összehuzodas szerű rezzenest, kis mozdulatot. azt is csak estenkent es reggelente, mikor mar pihenek!

Van aki hasonlo helyzetben van/ volt? féljek vagy ez normalis?

első babocánk <3

előre is köszi a válaszokat!


2014. jan. 2. 23:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát ilyenkor már azért szokták érezni sűrűbben,én például 19 hetesen már videora vettem,de mondjuk én vékony vagyok,azért is lehetett ilyen hamar látni. Félned nem kell azért,hátha csak lusta a baba :)
2014. jan. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

18 hetesen már erős cirógatás volt, 20 hetesen meg szabályos rúgások, mozgások. Nekem mindig olyan fura, ha valaki ilyen későn sem érzi...

De ez lehet alkati kérdés is, és a baba is lehet, hogy másképp helyezkedik el.

2014. jan. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem voltam sose vékony,de kövér sem. Aki nem tudja,hogy terhes vagyok azt hinné fölszedtem 2-3kg. Most keztem kerekedni, érzem én a kis fickót,csak nem sűrűn meg erössen. remélem idővel aktivabb lesz. köszi
2014. jan. 2. 23:30
 4/10 anonim ***** válasza:

En a 21. heten kezdtem erezni.

Kb a 22-23. hettol rendszeresen.

2014. jan. 3. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hol van amèhlepeny mert ha elöl akkor jóval kesõbb is èrezheted mint màs, pl 22 hètben, legalàbbis nekem ezt mondtàk.

17hkm

2014. jan. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én 21+4 hetesen éreztem az első egyèrtelmű mozgást. Emlékszem, este feküdtünk az ágyban és ugrottam egyet úgy meglepődtem :-) Utána még rendszertelen volt, 23-24. héttől éreztem rendszeresen.
2014. jan. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Most megkönnyebbültem, köszönöm a válaszokat!
2014. jan. 3. 09:26
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia, én 20+1-en éreztem először a babámat, és kb. 23-24. héttől vált rendszeressé, és azóta érzem minden nap. :-D Azóta viszont egy perc nyugta sincs. Nyugi, nem vagy elkésve . Boldog babavárást.

30 hkm

2014. jan. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Első babámat a 21. héten éreztem csak "tutira", a másodikat a 19-en. Mindkétszer mellső fali méhlepény és ugyanannyit híztam, de a második terhességet sokkal vékonyabban kezdtem, akkor szinte rögtön kívülről is lehetett érezni.
2014. jan. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne ijedj meg!!!!Mindenkinél más időben kezdődik a mozgás sok mindentől függ pl méhlepény helyezkedése stb.Szóval a lányommal már 16 hetesen az egész család érezte látta most jelenleg 20 hetes vagyok és tegnap éreztük kézzel elöször de látni nem lehet még meg épp hogy éreztünk valamit talán csuklott.Nekem is volt hogy 14 hetesen éreztem aztán 2 hétig semmit sem.Nyugi majd fog mozogni még később eleget :)))
2014. jan. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!