Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kéne kis segítség mert csak...

Kéne kis segítség mert csak arról olvasok mindenhol h az elmaradt mentsuráció x napjától stb, sehol nem írják mi van ha éppen mestruációkor történt meg. Mikor mutatja ki a teszt leghamarabb, ha így történt a teherbeesés?

Figyelt kérdés
Dec.27-én voltunk együtt a párommal és a menstruációm 2. napján, már másnap nem volt semmi és pár napja roszzul vagyok, nagyon fáj a gyomrom (bármit eszek), kihánytam bizonyos dolgokat (virsli, kávé! Meg szagokat érzek, amitől szintén, gyenge vagyok. Ha holnap azaz az ettől számított 11. napon megcsinálom a tesztet már kimutatja? Elvileg 7 nap a beágyazódás és a 3. napos terhességet már kimutatják a tesztek.
2014. jan. 6. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Én megvárnám a 14-15. napot és akkor tesztelnék. Majd írd meg. Drukkolok! :)
2014. jan. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy kimutatja vagy nem. 14 napnál előbb nem érdemes próbálgatni,de ha biztosabbra akarsz menni,akkor várd meg,amíg késik.
2014. jan. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
aktus után 2 héttel mutatja ki a teszt.
2014. jan. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, én is úgy tervezem h egy hétre rá csinálom még egyet. De már egyszer voltam úgy terhes h szintén megéreztem már más fél hétnél szarul voltam, pozitív lett a tesztem de meg is jött a mentruációm, úgyhogy ha nem érzem meg ki sem derült volna, mert sajnos még olyan picike korában el is ment.
2014. jan. 6. 12:52
 5/6 anonim ***** válasza:

A legérzékenyebb tesztek mutatják a sikeres aktust követő 14. nap körül. Viszont tünetek legkorábban a beágyazódást követően jelentkezhetnek (és ez nem 7 nap, hanem egy picivel több inkább), tehát bármilyen tünetet érzel, annak semmi köze a terhességhez! Elképzelhető, hogy van egy gyomorrontásod, vagy összeszedtél egy hányásos vírust. Esetleg itt voltak az ünnepek és ezt-azt összeettél, leterhelted esetleg a gyomrodat vagy éppen nem esett jól ennyi minden a gyomrodnak.

Szóval ha össze is jött, inkább az aktust követő 14 nappal tesztelj legkorábban.

2014. jan. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Pont ez az, hogy csak bizonyos dolgokat hánytam ki, és nem is ettem az ünnepeket alatt sem többet, főleg nem össze-viszza, nem szeretem ezeket a nagy "zabálásokat".

Arra is gondoltam, hogy pszichésen produkálok ilyen tüneteket, mert annyira vágyom erre a babára. Na meg hogy olyan melegem van folyamatosan...

2014. jan. 6. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!