Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Válaszolnátok néhány kérdésemre?

Válaszolnátok néhány kérdésemre?

Figyelt kérdés

Több kérdésem is lenne és nem akarom külön-külön kiírkálni!

Ma voltam másodjára ultrahangon, és minden rendben volt, azt mondták, hogy keressem fel Dunakeszin a védőnőt és mennyek el.

1: Hh én keressem? (azt hittem, hogy elküldenek hozzá) és honnan tudjam, hogy melyikhez kell menni? Be kell jelentkezni?


2: Mikor mondják meg, hogy kb mikor fogok szülni? 3 hete azt mondták, hogy 5 hetes vagyok, ma meg, hogy 10.. ez hogy lehet?


3: ultrahang után nem kell visszamenni nőgyógyászhoz? Dunakeszin voltam először, onnan elküldtek Vácra uh-ra.. mostmár akkor dunakeszire nem is kell mennem nőgyógyászhoz?


Köszönöm a válaszokat és bocsánat, hogy ennyit kérdezősködök, de első baba lesz és nem nagyon vagyok tisztában a dolgokkal.


2014. jan. 6. 21:34
 1/1 anonim ***** válasza:

A körzeti védőnődet kell felkeresni, ahol laksz, ezt ott derítsd ki. Fogadó időben mész és leülsz, majd ha sorra kerülsz akkor meg tudsz mindent, kapsz kiskönyvet is.


A védőnő a kiskönyvedbe bele fogja írni a terhesség várható időpontját az utolsó mensid első napja alapján, ez majd idővel az orvos által változhat, ahogyan a babát mérik.


UH után nem kell menni sehova, ha elküldtek Vácra oda menj. Terhesgondozásra oda mész ahova szeretnél.


Mindent megmond a védőnő, mikor hova kell menned, először hozzá menj.

2014. jan. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!