Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 20. héten normális a bőséges...

A 20. héten normális a bőséges hüvelyi folyás?

Figyelt kérdés

Nem viszket, nincs szaga, fehéres vagy vízszerű. Múlt héten voltam Uh-on, minden rendben volt.

Ha valakinek volt hasonló, kérem nyugtasson meg!

Köszi előre is!!!


2008. júl. 16. 10:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem normális. Nekem is volt, sőt van mikor több van, van mikor kevesebb. A héten eddig pl.alig volt valami, múlthéten viszont elég komoly mennyiség volt.:)

Szerintem amig nem viszket vagy ég addig nincs gond!

22 hetes kismami

2008. júl. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja még annyi, hogy nyugodj meg!!;)
2008. júl. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van olyan, hogy meg vagyok áldva vele napokig, aztán semmi. Ha nem büdi, nem viszket, akkor nem baj, csak kellemetlen :( 19 hetes kismami
2008. júl. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is normalis.

Nekem allandoan van folyasom valtozo szinu es mennyisegu. A doki tobbszor is megvizsgalta, nem talalt sem fertozest, sem gombat, sem bakteriumot. Pedig nekem neha meg viszket es eg is.... :-)

20 hetes mamo

2008. júl. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!!!!

Mindenkinek boldog babavárást kívánok!

2008. júl. 16. 11:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én is csatlakozom a megnyugtatók táborához! Nekem sincs fertőzésem, minden rendben, és vannak napok, amikor bővebb a folyásom. Most épp vízszerű és fehéres. Van, amikor semmi nincs! Azt mondta az orvosom, hogy terhesség alatt a legtöbb nőnek megnövekdik a váladétermelés. Szóval szerintem se aggódj. Ami fontos, hogy a 36. héten van sztreptococcus-szűrés, ez legyen kikezelve, ha van ilyen baktérium a szervezetben, mert ez megfertőzheti a szülőcsatornában a babát. De ez kötelező vizsgálat amúgy is. Boldog babavárást!
2008. júl. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem terhesség előtt is folyamatosan volt folyásom, egy szűrésemen sem találtak problémát. Terhességem alatt is rendszeresen van, néha több, néha kevesebb. Szerintem se aggódj. Persze attól még kellemetlen dolog. (Meg úgy tudom, hogy ha valami bacid lenne, azt tudnánd, mert ha a te védőnőd is nézi a vizeleted, akkor az kimutatja neki a bacikat, éa akkor rögtön kezelnek. Én így tudom, de nyugodtan lehet cáfoni) :)

Üdv

2008. júl. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi Mindenkinek a megnyugtató szavakat!
2008. júl. 16. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!