Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez a 12heti genetikai 4d...

Ez a 12heti genetikai 4d ultrahangom. Kicsit rossz a képminöség. Tipre fius inkåbb vagy länyos? 18+5hkm

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2014. jan. 7. 18:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

szia! semmi gond csak rossz a képminősége!

én fiúra tippelek!

És gratulálok! boldog babavárást!

2014. jan. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
most 18+5 hkm vagyok mär jövöhèten mèk dokihoz ès majd megmondja akor,hogy mien nemüt värok. Szerintetek ezen melyik oldalon van a mèhlepèny?melsö vagy meik nem èrtek hozzä
2014. jan. 7. 20:10
 13/16 anonim ***** válasza:

nem kaptál valami papírt vagy valamit vélemény vagy ilyesmi?

mi van oda írva?

2014. jan. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
nèmetül irja de a mèretek vannak rajta csak mäs szöveg nemnagyon csak a nyakiredöröl ir jobban.nem mondta hogy hol fekszik a kicsi melyik falon.azè kèrdem,hogy ha a kèp alapjän valaki tudja e.meg hogy milyen nemü mert csak anyit mondot tiszta apja,de nem tudjuk mire èrtette.
2014. jan. 7. 20:19
 15/16 anonim ***** válasza:
hű! ez elég bonyorúlt én úgy tudom jobb oldalt szokott lenni. de nem akarok hülyeséget irni!
2014. jan. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A mi babonk is hasonloan nezett ki ennyi idosen.en megijedtem,mert elobb hasonlit egy kiskutyara mint egy babara.de nemsokara mesz a 18hetesre ott mar megmondjak h mi lesz.es ott mar baba formaja lesz.:-)
2014. jan. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!