Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Oltatott valaki 12 hetes...

Oltatott valaki 12 hetes terhesség előtt (H1N1)?

Figyelt kérdés
Tapasztalat?
2009. nov. 30. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első 3 hónapban nem ajánlott oltatni, várd meg szerintem! Addig is vigyázz magadra!:)
2009. nov. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem is azt mondta,a dokim,h. abszolút ne oltassam be magam a 12. hétig,veszélyes.Eddig fejlődnek ki a baba szervei.Én mindenképp be fogom oltatni magam utána.

6 hetes,km.

2009. nov. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt mondta a háziorvosom, h 14 hétig ne oltassak, mert a terhesség korát esetleg rosszul állapították meg.
2009. nov. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Sem elötte, sem utána! Akkor már szezonális ellen is ésszerű lenne oltatni, ugyanis egyforma a kettő, én egy oltást sem kockáztatok, nemhogy kettőt!
2009. nov. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Kismamáknak semmien oltást nem adtak be eddig soha,mert vetélést okoznak,nem értem,hogy a h1n1 miért lenne kivétel?Az is egy oltás!Vagy nem?Semmiképp nem adatnám be magamnak!20 hetes km
2009. nov. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 12 hetesen adattam be és minden rendben volt. Ezt az oltást már az első trimeszterben is be lehet adni, mert elölt vírust tartalmaz- ezt mondta az orvosom.
2009. nov. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem fogom beoltatni magam.Nem is tesztelték terheseken, bár megfelelő ideig senkin sem. Őszintén úgy gondolom hogy nagyon fel lett fújva ez a dolog. Az államnak 2dologból van rengeteg pénze..a fegyverből és a gyógyszerből!A sima influenzába is sokan belehalnak (sajnos), iskolákat és kórházakat zárnak be minden évben. Csak az nem kaphat ekkora hírverést mert minden évben azt hallgatni unalmas lenne. 30hetes kismama
2009. nov. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

NEM!Én 14 hetesen kértem a szurit.

17h

2009. nov. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!