Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 40 eves no vagyok es az elso...

40 eves no vagyok es az elso gyermekemet varom. Kozel 20 even at dohanyoztam, most persze nem teszem! Illetve hetente egy szalat elszivok, de nem tobbet! Velemenyek?

Figyelt kérdés
2014. jan. 8. 19:05
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
91%

Mármint milyen véleményt szeretnél hallani?

Gondolom te is tudod mi lenne a helyes, itt szerintem senki nem fogja a buksidat simogatni, hogy jajjj, te szegény, dohányozz csak, ilyen kevéstől semmi baja nem lesz a babának (mert lehet, de nem törvényszerű).

Max. lesznek olyanok, akik leírják, hogy ők is dohányoztak, nem lett semmi baja a babának, stb., szóval legfeljebb statisztikákat gyűjthetsz.

De más dohányzása a te esetedet egyáltalán nem befolyásolja, hiszen minden terhesség, és minden ember más.

2014. jan. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
57%
miről kérsz véleményt? hogy 40 évesen terhes vagy? vagy hogy dohányzol? Szerintem egyik sem túl előnyös a babára nézve.
2014. jan. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
92%

Az a véleményem, hogy tedd le!

Mert most őszintén, mire mész heti 1 szál cigivel? Ha a többi nap kibírod, hogy ne gyújts rá, akkor mi a fenének az az 1? És ha belegondolsz, heti 1 szál cigi, az az egész terhességet végignézve sokkal több! Jó, nem olyan sok, mint aki naponta 2-3 szálat elszív, ne adj isten egy dobozzal!, de ha tényleg szeretnél babát és őszintén az ő egészsége fontos a te számodra, akkor heti 1 szál cigivel se mérgezd őt! Ennyit megér egy kisbaba szerintem...

2014. jan. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Az nagyon jo, hogy mar majdnem letetted, de 40 evesen, ennyi ido utan, elso babanal az az egy szal se kene. Egyebkent nem csak a baba miatt, eseleg a magad egeszsegere is gondolhatnal, meg hogy jo peldaban jarj elol, majd ha cseperedik a pici. En is ismerek anyukat, aki vegig dohanyozta a terhesseget, es nem lett a babanak semmi baja, de senki nem biztositja, hogy kesobb nem lesz. A rak rizikofaktora elsosorban mindig genetikai, utana jon a dohany es tarsai. Leegyszerusitve, vannak mazlistak, es vannak kevesbe azok. Nem eri meg kiserletezni...
2014. jan. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező 1 meg fél szál cigit se szív el,mert a baba bánja. kis súlyú vagy kora szülőtt lesz. Korod még nem baj,első baba válalására sem az normális.Sajnálom,hogy sok év után sikerült a baba
2014. jan. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Nem arrol kerek velemenyt,hogy 40 evesen terhes vagyok!Nagyon vicces vagy!A tobbieknek koszi a valaszt!Igaz is minek az a heti egy szal?
2014. jan. 8. 19:18
 7/29 anonim ***** válasza:
9%
Azt gondolom, hogy rohadtul gáz vagy.
2014. jan. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó, hogy heti egy szálnál tartod magad, nyugodj meg, valószínűleg nem fog kárt okozni, arra figyelj, hogy szoptatásnál is maradjon ennyi, és ha esetleg újra elkezdesz cigizni, akkor sose a gyerek közelében tedd. Iszonyú nehéz lecsökkenteni a cigi mennyiségét, én még egy éve sem cigizek, napi 6-7 szálat szívok és megőrülök, ha nem jutok cigihez. Én becsülöm benned, hogy ennyire lecsökkentetted, gondolom fél-1 doboz biztosan megvolt naponta.
2014. jan. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
én csak őszinte voltam,örülök,hogy szerinted vicces
2014. jan. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok híve annak, hogy a kérdezőt leszúrják a kérdéséért az oldalon, sőt, még én szoktam megvédeni az illetőt, de most sajnos igazat kell adnom az előttem szólóknak...bár igaz, ami igaz, én szebben tálaltam volna. Én is elég későn szültem szerintem (34 évesen) és mivel régóta vágytam a babára, mindent megtettem ami tőlem telt, hogy egészséges legyen. 40 évesen már sokkal több vizsgálatot végeznek, pláne első gyereknél, mivel a felmerülhető fogyatékosságok nagyobb százalékban fordulhatnak elő a Te korodban. Sajnos! Szóval én összetenném a két kezem és hálát adnék, hogy várandós vagyok és nem kockáztatnék egyetlen szál cigaretta elszívásával sem. A szervezetet éppen eléggé károsodott 20 évi cigizés után, add meg a gyermekednek a lehetőséget, hogy egészségesen szülessen.
2014. jan. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!