Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hallottatok az influenza...

Hallottatok az influenza járványról? Kértek védőoltást?

Figyelt kérdés
2014. jan. 11. 12:30
 1/7 Apocalypse. válasza:
Influenza így.. influenza amúgy... NEM. Nem ezek a szenny dolgok fognak téged megvédeni..
2014. jan. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem. Mire kifejlesztik az aktuális oltóanyagot, az influenzavírus már annyit mutálódott, hogy gyakorlatilag hatástalan (ezt a mikrobiológia tanárom mondta, amikor rákérdeztünk, hogy mit gondol az oltásról). Életemben egyszer adattam egyébként be, pont abban az évben kaptam meg az influenzát, azóta elhatároztam, hogy soha többet... Egyedül az immunerősítés és a megfelelő higiénia betartása a hatásos, csak így lehet rendesen védekezni ellene!
2014. jan. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2014. jan. 11. 14:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy hallottam rola, szuleim orvosok. Es nem, senki sem keri az oltast a csaladunkban.
2014. jan. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs influenza járvány! Ezt orvos mondta. Csak így akarják rávenni az embereket, hogy minél többen oltassanak!
2014. jan. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagynéném 3-4 éve beoltatta magát. Sosem volt még olyan beteg, mint utána.
2014. jan. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Többféle van, én beoltottam magam és idén először nem voltam beteg. Szerintem kicsit radikális vélemények vannak itt fentebb, igenis használ mi úgy tapasztaltuk.
2014. jan. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!