Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az ovulációs teszt, jóstesztké...

Az ovulációs teszt, jóstesztként működhet?

Figyelt kérdés

Olyanok válaszára lennék kíváncsi, akiknek a Hcg teszt negatívat mutatott, ezért csináltak egy Lh tesztet kíváncsiságból jóstesztként, az viszont 2 csíkos lett!

Mit mutathat az Lh teszten a 2 csík, amikor már túl van az illető az esedékes ciklus napján? Vagy azon mindig megjelenik a második csík is? Mert eddig azt hittem, hogy csak akkor ha közeleg az ovuláció és egyre erősödik, majd akkor mondhatjuk pozitívnak, amikor vagy egyforma vagy erősebb, mint a teszt csík színe.

Nekem van 2 negatív Hcg tesztem reggeli pisiből és egy délutáni Lh tesztem amin 2 csík van, igaz a tesztcsík halványabb, mint a kontroll csík. Kicsit meglepett, nem igazán értem ezt most mit akar mutatni.....

Szerintetek?



2014. jan. 11. 20:05
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Az Lh tesztem folyamatosan 2 csíkos, a Hcg meg hómezős....

A hőmérsékletem meg, na az meg káosz! :(

Mi lehet ez, most akkor volt peteérésem egyáltalán és akkor amikorra behúzta, vagy esetleg később?


[link]


#4-es veled mi újság?

Remélem jó hírekkel vagy! :)

2014. jan. 16. 08:59
 12/17 anonim ***** válasza:

Lh-tesztem majdnem pozi, de a második csík halványabb. Hcg-teszt full negatív.

Cici be van durranva, 1,5 napja nem görcsölök. Nyák változtozatlan. A hőm ma 37,2 volt, de nem tudom, mennyire reális, mert tegnap többször volt hőemelkedésem (de az sajnos tuti vírus miatt).

Amíg nem jön meg, én reménykedek :)Tedd te is! A görbe kielemzésében még kezdő vagyok, sajnos :(

4-es voltam.

2014. jan. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Kedves #4-es!

Amíg nem jön meg tényleg van remény...

Nálam mondjuk biztosan más lehet, mert ha baba lenne, már legalább egy nagyítóval látható teszt csíknak lennie kellene. :)

Remélem nektek viszont sikerült! Nagyon szorítok, hogy a vége ennek a hónapnak nagy öröm legyen! :)

Írj mindenképpen, hogy mi van...

Neked van amúgy valamilyen problémád, amiről tudsz? Mióta próbálkoztok már?

Mennyi idős vagy?

2014. jan. 16. 10:30
 14/17 anonim ***** válasza:

a hőd még mindig fent van.

nem értek annyira én se hozzá, de pár hónapot én is végigmértem. Persze itt jól kiműveltem magam :)

Én digitálissal mértem és mikor pittyegett tovább bent hagytam, még akkor is változik ám! Ezt itt olvastam amúgy.

A fehéres nyák terhesség alatt van bőven.

Szerintem reménykedhettek, viszont a tesztnek már ki kéne mutatnia, ha amúgy ilyentájt kéne megjönnie.

2014. jan. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi mi csak 3. hónapja próbálkozunk, szóval szavam nem lehet, de furcsa, mert az első babánk rögtön összejött.

Amúgy nem tudok semmiféle bajomról, de itt már annyi mindent olvastam, hogy lassan kezdek mindent beképzelni magamnak: nagyon sokáig nem emelkedett a hőm, így azt hittem, nem is volt pém, de ma is 37 volt, így gondolom, csak nem pcos áll a háttérben.

Az első terhességemnél nem éreztem semmit, mert nem figyeltem a testem. Csak a cicim drasztikus növekedése tűnt fel, meg hogy nem jött meg időre.

Amióta tudatosan figyelem a testem jelzéseit, folyamatosan azt érzem, terhes vagyok. Ez idegőrlő!

Egyébként 30 vagyok.

"4-es

2014. jan. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Mi lett a vége?? :)
2018. okt. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2023. márc. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!